Masumum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Turşusu

Aktif Üye
Merhaba;

Seni tanıtmıcam yada seni anlatmıcam, kimsenin sana dair en ufak bir fikri bile olmayacak ve olmasın diye...Seni hep içimde yaşattığım gibi bırakıcam ve artık vazgeçicem seni konuşmaktan,düşünmekten yada hissetmekten..Dururp durup haklı yönler aramaktan vazgeçip ama, suçlamayıpta! Çekilicem köşeme... Ne olduğu yada ne olup bittiği yada geleceğin neler getireceğini artık hiç önemsemeden... Yaşayacağım , yaşlanacağım....
Kimse dokunamasın diye kalbime sakladığım bir sürü inci dolu yüreğimi gömdüm bir tabut içinde ruhumun kabrine... Ve sen ve diğerleri işte herkes onunla beraber gömüldü... Artık ne çok geç, ne de hala vakit var... Artık, hiç birşey yok sadece ben varım! Sadece içimdeki gizli saklı kalmış bir küçük acı parçası ile beraber büyüyecek bir çocuk geride... Bu acıda düşünüp bana güç versin ve bir nebze hayata bağlasın ve ve ve en önemlisi aldığım dersi unutmyayım diye! Sadece bu sadece..
Artık, ne çok geç ne de hala vakit var..
Artık, sadece ben varım varsın bilinmezlikle dolu olsun ömrüm, yaşamaya hazırım tek tek çözerek bilinmezin sırlarını... Varsın, bir kayboluş olsun ömrümde ve ben o yolları ömür boyu bulmaya razıyım..Şimdi sadece kendim için geldim ve yedeğini almadan ömrümün..!
İşte bu yüzden yedeğim yok ve başka bir şansımda yok malesef.. Yaşamalıyım gönlümce... Şu an ne gerekiyorsa öyle...

Yaşadığım herkezi ruhumun kabrinde bıraktığım gibi derin ve sessizce uğurladım.. Tüm herşeyden arda kalan bir tek sen vardın ve işte sonu geldi seninle bir son yapmanın herşeye ve başlamanın geleceğe...
Bir tek sen farklıydın ve hiç kimse senin gibi olmadı inan.... İnan ömrüm boyunca hiç vazgeçemediğim tek bir şey olacak bunuda söylim ki, sen bu satırları asla okuyamayacak olsanda bende aşkın en çok acısını sevdim..! Kimseye kızmadım,kıyamadım,küsemedim,kimseyi düşman bilemedim.. Çünkü,kimse düşmanım olacak kadar kötü olamadı gözümde.. Sen bile..

Sevgiyle kal Güzel gözlüm Ben senin gözlerinde hep massumu gördüm ve sen benim gözlerimde hep masumsun...

Hoşçakal

sebnemsever_42

Aktif Üye
Sevgiyle kal Güzel gözlüm Ben senin gözlerinde hep massumu gördüm ve sen benim gözlerimde hep masumsun...

çok güzel bir yazı emeğine sağlık teşekkür ederim.

Aragorn

Aktif Üye

teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...