Kurtlar vadisi, dizisi türk toplumu....

Kurtlar vadisi, dizisi türk toplumu üzerinde psikolojik olarak kötü etki yapýyormu?

• Evet!

Oy: 3 60.0%
  • Hayýr!

Oy: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Kalpsiz

Yeni Üye
Kurtlar vadisi, dizisi türk toplumu üzerinde psikolojik olarak kötü etki yapıyormu?

image6sg6we.gif

derin***

Yeni Üye
bence evet yapıyor.çünkü gelişim çağında olan bir çok genç,çocuk vs.onları özeniyor :( onlar gibi dövüşmek,kavga etmek,silah kullanmak istiyor yani başta kurtlar vadisi olmak üzere bu tür diziler toplumu kötü derecede etkiliyor..işin ilginç yanıda çok tutulan diziler arasında  :mad:

3va

Yeni Üye
malesef evet :(

etrafımdaki genclere bakıyorum da
hepsi birer polat olmuş
üzücü bir durum...

GipaRT

Aktif Üye
yapmazmı acaiyip yapıyor gençlerimizden de vazgeçtim özellikler çocuklarımız gecen günkü haberi hatırlarsınız iki cocuk kavga ediyor diğeri ben racon kesmem kelle keserim diyor ötekisini öldürüyor. Çocuk aklı deyip geçiyorsun özeniyor diyorsun sorumlu kim bence ebeveynleri madem rtük engel koyamıyor sen kendi çocuklarına engel koy. Kötü tv programlarına hayır diye bi gruba uyeydım ve onların da tek çabası bu programı kaldırmaktı başarısız oldular. kendini bilen adam için özünü kaybetmeyecek biri için izlenilecek bir dizi. saplam mesajları var bir konsept danışmanı ki soner yalcın kitaplarını okuyan herkes dizideki olayları gerçek Türkiyeye bağdaştırabilir

3va

Yeni Üye
evet arkadaşım kesinlikle haklısın
kendini bilip de izleyen insan sayısı ne kadar bilemem
ama ebeveynler engel olmalı cocuklarının ruh sağlığı ve sağlam bireyler olmaları için ;)

aroses

Aktif Üye
Kesinlikle kurtlar vadisi bir dönemdi bence şu anlarda artık bitti diyebilirim ama sokaklarda kurtlar vadisi devam ediyor polat a özenenler çakıra özenenlerle dolu ortalık.Ya wallahi ne diyim başka aptallık.bence

elaözlem

Aktif Üye
aslında kendini bilene güzel mesajlar veriyo ama bizim gençlerim hep kötü mesajları alıyo bide iyiyi alın be kardeşim cadii