KO yeni Premium Alma sistemi Postahane Yolu ile (Resimli Anlatim)

Kalpsiz

Yeni Üye
Knight online oynayan Bir cok kisinin yasadigi Problem . Kredi karti olmamasi yuzunden , bazi internet cafelere cok yuksek paralar odemeleri, baska kisilerin kredi kartlari ile premium aldiklarinda daha sonra ticket atikip char'inin calinma korkulari karsiliginda bir arastirma yaptim.

Knight Online icin Premium almak icin bir alternatifiniz var arkadaslar. Western Union !

Peki nasil Western Union ile uyelik alabilirsiniz ?
Western Union nedir ?

Western Union butun turkiyedeki PTT lerin kullandigi uluslar arasi para gonderme servisidir.

1 - Western Union ile nasil uyelik alinacagini anlatacagim. oncelikle yapmaniz gereken . oyuna girip Power up Storenizi acmak. ardindan almak istediginiz Bronz , Silver veya Gold Premium seceneklerinizden veya herhangi bir hizmeri secip BUY butonuna basarak odeme ekranina geliyorsunuz.

2 - Aclan ekranda www.sens.gen.tr/images/1.JPG adresindeki gordugunuz gibi Pay By Ca$h i seciyoruz ...

3 - Acilan ekran sizi Guvenli SSL sisteminin kullanildigi sayfaya yonlendirecek. www.sens.gen.tr/images/2.JPG adresindeki resimde gordugunuz gibi. Western Union secenegini i$aretliyoruz. ve sayfanin en altindaki . Continue secenegi ile sonraki i$lem'e geciyoruz.

4 - Karsiniza acilan ekranda bir form goreceksiniz. www.sens.gen.tr/images/3.JPG adresindeki gibi form'u eksiksiz olarak TC kimliginizdeki isim soy isim ve adresinizi eksiksiz halde hic bir sekilde yalan/yanlis bilgi girmemenizi öneriyorum. herseye dogru bilgi giriniz.

5 - ve isleminiz bitmistir  Artik yapmaniz gereken ekranda da gordugunuz gibi resim icin tiklayin

www.sens.gen.tr/images/4.JPG <<<---- adresinde gordugunuz gibi sitenin altinda bir resim cikiyor. resimde bazi bilgiler var. Bu resim deki
Kirmizi renk de yazan yerler sizin PTT $ubesine gittiginiz zaman size verilecek olan Western Union Forum'u  sizde bu resimde gordugunuz gibi size acilan kodlari seri numaralari dollar bedelini account adiniz oyuna girerken kullandiginiz hepsini kirmizi yazan her yeri not ediniz ( tavsiyem cikti aliniz PTT gorevlisine ciktiyi veriniz onlar doldurur  ) ardindan havalemizi PTT $ubesinde gonderiyoruz. ve en kisa surede K2 size premium'unuzu veriyor.

NOT 1 : Western Union sizden havale gonderme bedeli alacaktir. ama ne kadar bilmiyorum.

NoT2 : Bu yazi alintidir. SenS tarafından hazırlanıp sunulmuştur!

Saygilarimla .

Sistem yeni oldugu icin 05 ocak 2007 tarihinde sabah saat 10:30 da western ile para gonderip accountuma premium alacagim. 1 gun sabrederseniz. bende buradan sizlere bu konu araciligi ile onay verecegim. lakin sistemi bilmeniz ogrenmeniz icin konuyu geceden actim cunki forum'u resimlerde gordugunuz gibi doldurdum. ve sabah da odemeyi gerceklestirecegim.