Knight Online (Flaş Flaş.....)

DeLi

Aktif Üye
paylaşımın için teşekkürler kalpsiz..ayrıca vadı ona inan bence çünkü harbi anlamıyo--tabi oyunu hala çöözemediyse :D geçen banada sölemişti ordan biliyom :D

jamako1

Yeni Üye
argo kelime yasak!!! sen bu oyundan anlamıyosan ben bosuna oynuyom bu oyunu :D
DİEZDEN BAYA Bİ ARK.war benim
Zike:üst  WaSaBi alt WaRaNaSi yan WOIF en ust Rebelde20 yan alt ta Taarus da karsı binada oturuyo :))))))))))))))

pepe baba

Aktif Üye
ben areste oynuyom dıezda fazla oynamadım ama lwl 59 warrior emyn_ally adı

Hacuuu

Yeni Üye
bırakmaz yakamı hıc bır ask sonunda bize bak..ayrılmak ıcın cok erken yarım kalacak sevdalar..ayrilmak icin cok erken can dayanirmi buna derken basim koydugum kucak nerde salıp kurtul beni derde... bedenden koptum bi pare elinde tas olacak bak.. yanındayken ben bi care yasanmaz olmus sevdalar...saatler durmus gozumde zaman yara cok derinde .. ellerim buz gibi oldu bak ... ates tenimde nafile !!!! hasretlik cekilmiyor.. bu soguk gecelerde .. sensiz hic yasamadimki ?? bu korpe bos sehirde ah bir bilsen sevdigim bu sana son mektubum ister at ister oku.... ben yine sana mecburum.. ah bir bilsen sevdigim bu sana son mektubum ister at isterr oku.............!!!!

C

C@NiK

Hacuuu' Alıntı:
bırakmaz yakamı hıc bır ask sonunda bize bak..ayrılmak ıcın cok erken yarım kalacak sevdalar..ayrilmak icin cok erken can dayanirmi buna derken basim koydugum kucak nerde salıp kurtul beni derde... bedenden koptum bi pare elinde tas olacak bak.. yanındayken ben bi care yasanmaz olmus sevdalar...saatler durmus gozumde zaman yara cok derinde .. ellerim buz gibi oldu bak ... ates tenimde nafile !!!! hasretlik cekilmiyor.. bu soguk gecelerde .. sensiz hic yasamadimki ?? bu korpe bos sehirde ah bir bilsen sevdigim bu sana son mektubum ister at ister oku.... ben yine sana mecburum.. ah bir bilsen sevdigim bu sana son mektubum ister at isterr oku.............!!!!

bu bölümüde bayağı açmış bu güzel sözler emeğine sağlık ;)

lHacuul

Aktif Üye
bolumle ilgili bi amac degildigi cadican :)

baktim herkes bi oyun ugrucan sacmalık koymamıs yazmis benimde cok oynadıgım bı oyun ustelık dedim dur az ben sacmalayam :)

canik

Yeni Üye
dreeryz7.png