Kayan Yazı

Kalpsiz

Yeni Üye
Forumun üstünde gördüğünüz gibi sizinde mesajınızın kayarak geçmesini ve tüm foruma eş zamanlı olarak duyurulmasını istiyorsanız bu topic altına mesajınızı yazın. Mesajınız adminlerimiz tarafından onaylandığı taktirde gösterime girecektir.

Dikkat edilmesi gereken en fazla 50 kelimelik mesaj yazabilirsiniz. Yazdığınız mesajlarda türkçe karakterler dışında karakter yazılması yasaktır. Mesajlarınız mesaj yoğunluğuna göre yayından kaldırılabilir. Ama en az birkaçgün yayınlanacaktır.

Bir üyenin aynı anda iki mesajı gösterime girmeyecektir. Bu sebeple gösterimde olan mesajınız var ise bu mesajın düzeltilmesini ayrıca bu konu altında belirtiebilirsiniz.
Her mesajınız adminlerimiz tarafından onaylanmaz. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayınız. Mesaj onaylanması adminerlimizin insiyatifindedir.
Bu mesaj altına herhangi bir yorum yazılması yasaktır. Sadece mesajınızı yazabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SEA_GULL

Yeni Üye
slm,Deniz ben yeni katıldım aranıza,sizden ricam yazacağım sözü hareketli olarak yazılması konusunda yardımcı olmanız,şimdiden teşekkür ediyorum,mutlu kalın... :D
Yüreğinizin Yaşını Saçınızdaki Beyazlarla Bir Tutamazsınız..

kar_tanesi

Üye
ARKADASLAR BEN TAM ANLAMADIM BURAYAMI YAZMAM GEREKIYOR KAYAN YAZIDA CIKMASI ICIN  :$ COK BECERIKSIZIM GALIBA :)

sebnemsever_42

Aktif Üye
evet canım buraya yazacaksın istediğin yazıyı daha sonra arkadaşlar senin adına yazacaklar

kar_tanesi

Üye
O ZAMAN BEN CANIM İÇİN BİŞEY YAZIYIM ...

Dünyaya bir daha gelsem Sevgilim Arar bulurum yine seni Severim Cennete Değişmem Saçının Telini Ömrümün Yettiği Kadar Seni Severim...

siyahi44

Üye
Sen Olmadan Yaşam Neye Yararki;Can olmadan Beden Neyi Bağlarki; Heves Değil Sevda Bendeki Bir Fırtına Gibi Geçermi Sandın..

zazaorhan

Yeni Üye
Birgün yol ortasına düşersem birtanem sebebi sen değil senin sensizliğindir

Şeker Turşusu

Aktif Üye
????? ??????? güz??                  " ???ı?ı? ì?í '    '               ????¢? ???????...!| [??????????????] |

tolga09k

Yeni Üye
[ben seni hiç unutamadım pınarım ben seni kalbime gömdüm ama sen gittin arkadaşımla birlikte oldun şimdi mutlumusn merak etme hayatından ben çekildim ama kalbim söz dinlemiyorr

AYŞE21

Aktif Üye
AŞK MAKAMINDA BİR TÜRKÜMÜZ OLMADI
BİZİM. BU YÜZDEN SEVDAMIZ GAZİ AŞKIMIZ ŞEHİTTİR ....

!_nesli_!

Yeni Üye
Bir GuN SeNi UnutMaK ZoruNDa KaLIrSaM. ASKImIn KuCuKLuGuNdEn DeGiL.CareSizLiGiMiN BuyuKLuGuNdEn iNaN....!!!!

siyahi44

Üye
Gülmeyi Unutma Sevdiğin Seninle Olmasada, Sevmeyi Unutmuş Olsanda, Sevildiğini Asla Unutma...Kankim...

Angel_GirL

Üye
Dokunmak istiyorum yine eline..Alışmışım Bir Kere senin Tenine..Aşk Değil Sevgi Değil Başka Bir Şey Bu..Hiçbirşey Koyamam ki Bunun Yerine..Sewdam...

sebepsiz9

Yeni Üye
BANA GELECEKSE GELS?N DÜNYANIN SONU                                                             B?TECEKSE B?TS?N BU HAYATIN SONU                                                                    KORKUM YOK ?Ç?M RAHAT ÇÜNKÜ BANA SENDEN                                                   BA?KASI YALAN..

Aragorn

Aktif Üye
Yanılgı İnsanlar İçindir,ancak silginiz kaleminiz den önce bitiyorsa fazlaca yanlış yapıyorsunuz demektir..!

siyahi44

Üye
YAZILMIŞ KADERE AYRILIK SİLEMEDİM  KALBİME GÖMERİM O ZAMAN.......

gamzecansu

Yeni Üye
bende değiştirmek istiyorummmmmm

SENİ SEVİYORUM DİYENE İNANMA YOL VER,BENİ EN SON BIRAKIP GİDENDE BENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVERDİ BOŞVER!!!

can67

Üye
karşındaki insana senden fazla değer verme...çünkü yarın karşına çıkarsa kendini alçalmış hissedersin...