karyolanin altindaki adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
.......Yasli dul kadin kasabadaki ruh doktoruna gorunur,aman doktor bey sen bana bir care bul der,doktor hadi cok heyecanlanmadan anlat derdini der, yasli teyze,ne zaman yatagima uzansam altinda birisinin saklandigini zannedip uyuyamiyorum der.....Doktor,cok kolay cok kolay bu isi hallederiz,yalniz sen beni en azindan 6 defa ziyaret etmen lazim,her seferindede 100 lira getirmen lazim der.
.....Yasli teyze doktordan cikip gider ve bir dahada doktora ugramaz cunku 600 lira onun icin cok paradir.epey zaman gecer bir gun carsida doktor ve yasli teyze karsi karsiya gelirler,doktor alayli alayli gulumsemeyle  eeee teyze,yataginin altindaki adam hala duruyormu diye sorar....yasli teyze ,yok doktor bey komsum hasan efendi 20 liraya o isi halletti der.....Doktor merakla allah allah   hasan efendi nasil halletti bu isi diye sorar.....yasli teyze cok basit doktor bey,hasan efendi karyolanin bacaklarini kesiverdi der.

3va

Yeni Üye
:cheesy :cheesy :cheesy

harika ya  süperdi teşekkürler  :alkis: :alkis: :alkis:
ellerine sağlık hasan efendinin :D :D

bu arada bu şekilde kısa fıkraları tek bir başlık altında toplarsan daha düzenli olur :eek:k

gamzecansu

Yeni Üye
Gerçekten güseldi paylaşımın için teşekkürler bi alkışı hak ettin  :alkis: :alkis: :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...