Karga karga gaak dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
Karga.karga.gaak dedi…

……Gecen seneydi, Pazar sabahi golf set,ini alip kendimi klup’e attim.3 kisi olup oyuna basladik, sabahin erken saatlerinde golf oynamak iyidir, ya’da aksam serinligine kalacaksiniz. Bir saate yakin oynadik, 13,uncu hole (cukur) a geldik ben bir kac puan onde gidiyordum ve oyunu kazanacagima cok inaniyordum..,bu hole ile atacagim hole arasinda kucuk bir kum tepesi ve birde kucuk bir gol vardi, zaten bayragin ucu,yarim yamalak gozukuyordu ... Oyunu kazanabilmem icin burda cok iyi bir vurus yapmam lazimdi, yani topa oyle bir vuracaktimki  turkcesiyle asirtma bir vurus olacakti, top bir hayli havaya yukselip fazla uzaga gitmeden yukardan asagi duser  gibi olacakti.

…..Topun basinda bir kac deneme yapip sopami salladim, sonra ya allah deyip vurdum topa, top hem yukseldi hem gitti, iyi takip ediyordum, iste o sirada uzerimizden iki tane kocaman karga geciyordu,irimi iri kargalar, bir tanesi havada giden topu kapiverdi. Tuh allah kahretsin deyip soylendim, oyunda bir suru kurallar vardi ama  bu sekile uyacak bir kural yoktu, sopami yere atip oturdum cimlerin uzerine, kaide olarak puan kaybetmistim yani birinciligi kaybetmistim, yerimden kalkip partnerimi tebrik ederek sen kazandin arkadasim dedim, oyunu birakip klup binasina gittik bir iki bardak bira ictik biraz sohbet ettik, moralim bozulmustu,yeni bir oyuna baslamayada cesaretim yoktu bir yandanda hava bir hayli isinmisti. Moralim bozuk oyun arkadaslarima veda edip eve geldim dusumu aldim ve gazeteme daldim.

…….Aksam abc.de 19.00 haberlerini izliyordum. Garip bir haber ilgimi cekti, bizim golf sahasinin yakininda olmus. 3 tane genc kiz dondurma almak icin bakkala gidiyorlarmis bu sira bir tanesi  uzerlerinde ucan kargalari gormus, oburunu durtup bak kiz ne kadar buyuk karga bunlar boyle demis, ikinci zavalli kizda basini kaldirip yukariya bakinca agzinda golf topumu tasiyan karga topu birakivermis, kucuk topda tam kizin kasi uzerine isabet etmis ,kiz yere yigilmis,basindan kanlar akmaya baslamis. ambulans cagirmislar kizi hastaneye goturmusler, kizin kasi uzerine tam 6 tane dikis atilmis.
……Kendi kendime bir karar aldim ,bundan boyle golf oynamaya giderken av tufegimi de yanimda goturecegim o oyun bozan kargalar icin…

……Gir gir samata
……Sir ako_hox tarafindan yazilmistir.
……2.ocak 2008.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...