İnsan dostdoğru sevmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AYŞE21

Aktif Üye
İnsan dostdoğru sevmeli, sevebileceği kadar konuşmalı aşka dair seviyorum demek

o kadar kolay, yüreksiz sevdalar okadar çok ki, sen uykular alemindey ken

ben eyvah diyordum boğularak ben okadar engeli aşarken hep eyvah diyordum geçip

giden zamana.Sen engin ırmaklar gibi coşarken ben eyvahlar diyordum hep.

Keşke bir defada ben yanılsaydım dediklerimden ama çok seviyordum seni ve halada

seviyorum seni daha ne çok sevecektim kimbilir seni seviyorum aşığım sana beni terk edip

gitmene rağmen bazen yılla geçiyor ve insan yılllarca bekliyor o bir çift sözü söylemek için

ama herkez söyleyemez ve herkezede söylenmez seni seviyorum kelimesi bu bir çift söz

dudağı yakar,bedeni yakar, yüreği yakar kavurur.İnsan ömrü boyunca bu sözü bir defa söylemeli

ve bir kişiye söylemeli keşke sen bana bu sözü söylemeseydin.Şimdiki aşklar işporta pazarı gibi

emeksiz ve zahmetsiz ilk önce peşinden koşuyorsun sonra yorulunca bırakıyorsun orta yerde

tıpki senin yorulduğun zaman beni bıraktığın gibi.Keşke bizim bu aşkımıza baska bir ad verseydik

leylaya ve mecnuna haksızlık etmeseydik be gülüm dedimya insan dostdoğru sevmeli dürüstce ve

vede sevebileceği kadar konuşmalı aşka dair seviyorum demek okadar okadar kolay yüreksiz

sevdalar okadar çokki sevmenin anlamı yokki kimilerine göre ve şunu bilki ben bir kişiye seni

seviyorum dedim ve başka kimseye söylemeceğim birdaha seni seviyorum diyemem kimseye

çünkü yalan olur ben bir tek seni sevdim baska olmayacak
alıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...