Herkese selamlar.

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Bütün kalbimsende.net ailesine selamlar çok güzel bir forum kurmuşsunuz ellerinize sağlık saygılarımla BY_KRAL_ASKER. ;D ;D ;D

Kalpsiz

Yeni Üye
Hoşgeldin By Kral Ailemize Seviyeli Hoş Sohbetler Dilerim!

yalniz_kumru

Aktif Üye
askerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hos geldin canimmmmm ama elin bos gelmedin dimi :p

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
yalniz_kumru' Alıntı:
askerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hos geldin canimmmmm ama elin bos gelmedin dimi :p

Hahaha arkadaşım çok komiksin merak etme ben dolu geldimde valla burayı çok boş buldum ;D ;D ya nedense hiç kimse yok burda bayramdan dolayımı? yoksa hepmi böyle 2 gündür geliyom kimse yok cadii cadii :mad:

Aragorn

Aktif Üye
BY_KRAL_ASKER  aramıza hoşgeldin

yalniz_kumru

Aktif Üye
askercikkkk :D meraklanma bende yeniyim sitede ama bildiklerime göre bayram nedeniyle böyle bos site cünki tüm siteler ayni durumda meraklanma sen :)
ne getirdin söle hemen pasta falan getirseydin cok aciktim canim pasta istedi :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
yaw ne pastası yaw keşke olsada bende yesem ama getirdiklerimi sıralıyım

1: Arkadaşlık Dostluk Kardeşlik
2: Bilgilerimi Paylaşımlarımı En Önemliside Size Bir Asker Getirdim Daha Ne İstiyon Yane (şuan bir paylaşımım yok onu biliyom ama yakında paylaşımlarımızı sunarız tabi) Saygılarımla BY_KRAL_ASKER!!

DeLi

Aktif Üye
aramıza hoşgeldin askerim kralım. hoş sohbet iyi forumlar dilerim ama yanında bitane cvolt getirsen hiç fena olmazdı hani tatatatatatata tarardık etrafı he ne güzel olurdu :D
diğer getirdiklerin için çok teşekkür ederiz inşallah devamınıu da bekleriz

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Delim ben daha askere gitmedimki hem nerden bulayım cvolt'mudur bvolt'mudur nedir o şeyi ben zaten en fazla 1 ay burdayım şubat 21'inde felan kaçarım.

DeLi

Aktif Üye
ya cvolt değil yanlış yazmışım colt olcaktı :) ayrıca asker değilsin şubatta gitsen çarşı iznnde bizimle görüşürsünm işte olsun herşeyin hayırlısı boşver :D ayrıca getirmesen bile boşver canın sağolsun :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Walla söz veremem bir çalabilsem getiririmde bakalım çalabilcezmi.

canik

Yeni Üye
hoş geldin kral asker hoş sohbetler dilerim :)