Hayatta ?mkans?z Diye Bir ?ey Yoktur !!!

derin***

Yeni Üye
Hayatta imkans?z diye bi ?ey yoktur!
Bazen an gelir ya?am omuzlar?m?za o kadar bask? uygular ki. . sanki dünyada kendimizi minicik bi böcek kadar hisseder yüklerin alt?nda eziliyormu?uz gibi hissederiz. . ço?u zaman bu yükün bizi ezip geçice?ini dü?ünürüz.. durmadan u?ra?t???m?z i?in ne denli büyük, ne kadar a??r oldu?unu dü?ünür onu dahada gözümüzde büyütürüz. . ama yapt???m?z en büyük hata da bu zaten! biz ba??m?za gelen i?te durmadan yükümüze bakmaktan ünümüzdeki yolu unuturuz ve ilerliyemeyiz.. . hayat çok zor ve yükü a??r. . Ama biz hayattan DAHA GÜÇLÜYÜZ!!! Allah kimseye ta??yam?yaca?? yükü vermez.. altta ki foto?rafta dikkatinizi en çok ne çekti bilmiyorum. . ama benim dikkatimi çeken ?ey onca yükün alt?ndayken bile o kar?nca gözünü hedefledi?i yoldan ay?rm?yor. . yükünü incelemek yerine onun üstesinden geliyor. . yük sadce hissedildi?i an a??r gelir insana! sonras?nda o da bizden bir parça olur ve en güzeli onun üstesinden gelip üzeirimizden atmakt?r.. Her zaman en güçlüsü oldu?unuzu SAKIN UNUTMAYIN!! Hayata inat biraz daha fazla gülmeyi ihmal etmeyin. . Her zaman DAHA GÜÇLÜ olman?z dile?imle.

sizler bu konuda neler dü?ünüyorsunuz.. yorumlar?n?z nelerdir?
karincayb8.jpg

Kalpsiz

Yeni Üye
Çok güzel bir konu tşk ederim. Resimin gerçeklik payı az olsada konuya güzel gitmiş.

bu resim bana şuanda olduğum durumumu anlatıyor sanki okadar yük varki üstümde taşımaktan vazgeçtim ben gerçekten eziliyorum,sabrediyorum kafayı kaldırıp yola bakıyorum yol kısa ama yük gittikçe ağırlaşıyor sanki yükümü hafifletecek piskolojiye ihtiyacım varken tam aksi oluyor hep hamal benim yük taşımaya mecburum BİRGÜN ALTINDA    EZİLİRSEM hiç şaşırmam. Yükümü hiç bırakmayacağıma söz veriyorum,ezilene kadar yola devam...

Çok tşk ederim konu için çok güze bir konu günün konusu :)

derin***

Yeni Üye
ben tşk ederim kalpsiz

benimde omuzlarımda okadar çok yük varki yavaş yavaş gücümün tükendiğini hissediyorum  nefesim daralıyor,yaşamak bile istemiyorum bazen...son zamanlarda özellikle allah'ım nolur güç ver bana...yoruldum artıkk,hafiflemek istiyorum ama olmuyor hergün bi yenisi çıkıyor...sabır çekiyorummmm :( :(

Sir_ako

Aktif Üye
guzel konu icin yuregine saglik.mucadele etmek her zaman iyidir,her karanlik isiginin sonunda muhakkak aydinlik gorunur.

Aşkyıldızı

Aktif Üye
BAŞARMAK İÇİN MÜCADELE GEREKİR AMA;
YİNE DE İMKANSIZ OLAN ŞEYLER VARDIR GERÇEKTEN...
*GEÇMİŞİ ÖZLEYİP GERİ GETİREMEMEK (İMKANSIZ)
*ACI GERÇEK VAR:ÖLÜM*(SEVDİKLERİMİZİ İLELEBET KAYBEDİYORUZ)
*BAŞA ÇIKILAMAYAN HAYAT MÜCADELELERİMİZ OLABİLİYOR ... 
*İMKANSIZ AŞK YAŞAYANLARIMIZ (?)....VS...
((BELKİ DE KABULLENMEMİZ GEREKEN ŞEYLER DE VARDIR,KİMBİLİR)) ;))