Gece gece bakın ne aklıma geldi :!!!!!!!

• Konbuyu başlatan C@NiK
  • Başlangıç tarihi
C

C@NiK

9 yaşındayken başımdan bu şekil korkunç bir olay geçti sizinle paylaşmak istedim.

O zamanlar Ankara da oturuyorduk günlerden cumaretesi arkadaşımla cevreli cad. sinde yürürken bir teyze köşede durmuştu arkasında da beş altı tane torba vardı .Teyze görünüşte yaşlı gözüküyordu fakat yüzü daha gençti eşarbını önden bağlamıştı elinde de bir baston vardı bastona dayalı eğilerek bir iki adım attı ve bize doğru baktı arkasındaki torbaları göstererek "Yavrularım ben bunları götüremiyorum bana bir zahmet yardım edin "dedi.Tabi bizde doğal olarak teyzeye yardım ettik. Evi caddenin sonundaydı.

Apartmanın önüne geldik.Teyze tekrar masum bir ses tonunda "Yavrularım evde kimse yok ben bunları kime çıkartayım yukarıya "dedi.Ben" önemli değil teyze biz çıkartırız"dedim. 5 kata da bir kapının önüne geldik torbaları oraya bıraktık teyze kapıyı aççarken " sizde yoruldunuz gelin biraz oturun hem meyvesuyu veririm size serinlemiş olursunuz " dedi.Ben ilk başta girmek istemedim fakat arkadaşımın ve teyzenin ısrarına dayanamadın ve içeri girdim.

Bizi bir oturma odasına oturttu kendisi başka bir odaya geçti.Birazdan elinde 2 bardak vişne suyuyla odaya girdi ve "Siz bunları için ben aldıklarımı yerleştirip geliyorum "dedi.Büyük bir hızla bize bardakları bıraktı ve içeri gitti .Şaşırdım doğrusu az önce zor yürüyen bir insan o yorğunluğun üstüne nasıl bu şekil hareket etti .

Arkadaşım hemen" oh" dedi "susamıştım" diye vişne suyunu içti bu sırada içeriden bir takım konuşma sesleri duydum sonra aklıma "hani bu teyze evde yanlızdı" diye düşündüm.Yavaşca ayağı kalktım ve odanın kapısını açtım bu sefer sesler daha net duyuluyordu bir erkerkle fısır fısır konuşuyordular daha da yanaştım ne dediklerini duya bilmek için onların bulundukları odanın kapısına kulağımı dayadım ve fısırdaşmaları dinlemeye başladım adamın sesi dinç geliyordu bizim yaşlı tyeyzenin de sanki o o teyze değildi daha genç biriydi. Daha dikkatli dinlemeye başladım .

"Eee ayarladın mı bu çoçukları sonra ne yapacağız nereye atacağız " dedi tüylerim diken diken oldu bağıramadım sesizce dinlemeye devam ettim

"Her şey tamam bize gerekli olan organları aldıktan sonra" dedi
O an daha dinleyemedim koşarak oturduğumuz odaya gittim." Leyla kalk kaçıyoz" dedim. Oda ne Leyla koltuğun üstünde gözleri kapalı başı sol yana düşmüş. Gittim yanına hızla yakasından tutarak ilk başta sessizce" Leyla kalk gitmeliyiz bunlar kötü adam "dedim sonra biraz daha sesimi yükselterek "Leyla kalk diyorum ne oldu sana " o zaman aklıma geldi bize vermiş olduğu vişne suyuna kesin bir şey karıştırmıştı. Anlaşınan Leyla da bayılmıştı, onu ayıtmak imkansız olacak. Yalnız kaçıp polislere haber vermeliyim diye düşündüm. Tam odanın kapısına doğru hızlı bir adım attım. Karşımda o teyzeyi gördüm birden bir çığlık atabildim kadın tamamiyle değişmişti dimdik karşımda duruyor eşarbıda yoktu kafasında açık sarı saçları vardı çokta genç gözüküyordu.Benin olayları sezdiğimi anlamış olmalıki "sen içmedin mi o suyu allahın cezası" diye üstüme geldi elinde bir ip vardı korktum ne yapacağımı bilemedim o anda orda bulunan balkon kapısından kaçtım. O da peşime geldi arkamdan yakaladı" Gel buraya burdan nereye kaçacağını zannettin" dedi.Bağırmak istedim bağıramadım sesim çıkmıyordu, adeta nefessiz kalmıştım. Bulunduğumuz balkon evlerin arka kısmında arkasıda boş alan o zamanlar golf alanıydı kimseler fark etmiyordu yani beni.Bir anlık savruluşumla elinde kurtuldum ve balkondan aşağı sarktım bağırmak için fakat ayağım kaydı ve korkuluklardan aşağı düşücektim son anda bir elimle yakaladım ve bu sırada imdat diye bağırabildim. Kadın "Bağır bağır dedi bak bu iyi oldu bize gelmişti balkondan sarkmış düşmüş derim " dedi ve elime hızla vurmaya başladı korkuluklara ben sıkıca tutundukça o benim parmakalrımı açmaya uğraşıyordu çok direndim. Fakat en sonunda dayanamadım ağlayan gözlerle son bir kez imdat diye bağırdım ve ellerimi bırakmak üzereyken. bir ses duydum
"hadi kızım kalk okula geç kalacaksın"
meğersem rüyaymış .

3va

Yeni Üye
:D :D

ya yazık o yaşta neler gelmiş acaba gercek mi falan filan derken :D

megersem ruyaymısssssss :D :D

saolasın iyi geldi bu saatte :) ;)

roselife

Yeni Üye
yaa canikk alemsin sen yaa  ;)
bende okuyom allahım neler gelmiş kızın başına diyee  :-\ :)

sevdalım

Aktif Üye
ilahi canik sen çok yaşa emi,allah allah nasılda heycanla okuyodum biliyomusun acaba noldu sonuda diye düşünürken sen bombayı patlattın :D saol canik ;)