En uZun Gece.... $iddetLe tavsiye ediLir (:

Saripapatya

Aktif Üye
evet arkadaslar bu kitabi buyuk bir zevkLe okudum.. cok surukleyici bir kitab..

özeti ise söyle:

Hayatinda herkesden ve herseyden fazla sevdigi erkekten kacarak Guneydogu´nun daglarinda uluslararasi  bir arastirma gurubuna katilan bir kadin.

Bir daha hic kimseyi o kadini sevdigi gibi sevemeyecegini  bilmesine ragmen ruhundaki zaaflari saklamak icin yaptigi vahsice hatalarla karisindakini yaralayan bir adam.

Gercek askin korkunc agirligini tasiyamayarak bir köpru gibi cökup iki kiyisinda iki insani caresiz birakan bir iliski.

Affetmelerine izin vermedigi icin kendi hafizalarinadan bile nefret etmelerine ragmen affetmeyi beceremeyen insanlarin icine hapsolduklari bir yanlizlik.

Iki insanin butun zekalarini kullanarak öldurmek icin ugrastiklari ve her yedigi darbeyle biraz daha hastalanarak guclenenen bir tutku.

Kutsal Mezopotamya ovasinin eteklerinede yukselen daglarda suren tehditkar bir hayat.

Bu iki insanin yasadiklarini izliyen herkesin sordugu bir soru

"Hayatim boyunca beni boyle seven biri oldumu ?"

Yazari: Ahmet Altan

gercekten cok guzel bir kitap...

tavsiye ederim  ;oky

By_Senator

Aktif Üye
okudum bu kitabi bitireli 3 gun oluyor .. ve sadece senınde yazdıgın gıbı

"Hayatim boyunca beni boyle seven biri oldumu ?"

bu sözu dusunup duruyorum. .

Saripapatya

Aktif Üye
hmm demek okudun ne guzeL  :)

umarim seninde hosuna gitmistir..

Hayatim boyunca beni boyle seven biri oldumu ?"

AsLinda cok zor bir soru.. cunki gunumuzde seviyorum diyipte yalan soyliyen biton insan var..

By_Senator

Aktif Üye
HakLısın bazen " senı sevıyorum " kelımesını o kadar cok abartıyorlar kı her dakıka her sanıye " senı sevıyorum " dıyorlar ve ınsanın buna ınanası kalmıyor .

Chica

Aktif Üye
aa merak ettim bu kitabı :))

aldatmak adlı kitabını okumuştum

anlatımı hoşuma gitmişti
aklımda bulunsun okuycam (:)

bu arada haklısınızzz acaip ucuz iki kelime haline geldi seni sewiorum
iki gün önce bana gelip seni sewiorum sensiz olmuo dien insan bugün gidip başkasına aynı şeyi sölüo (:)

ne kadar komik demi ama artık bu hale geldi o yüzden beni gerçekten kim sewio sorusuna cvp wermek giderek zorlaşıo

elaözlem

Aktif Üye
ewt okuduğumda bende bukadar sevebilecek biri karşıma çıkarmı oldu bide yaptığımız saçmalıkları düşündüm sonu çok üzücü ben ahmet altan hayranıyım her kitabını okumaya çalışırım

aroses

Aktif Üye
efet efet bende bu kitabı okumuştum gerçekten çok hoş zaten adamın kitabı ilk basımda 500.000 le çıkıyor daha ne olsun :eek:k