EN IYI ARKADAS

yalniz_kumru

Aktif Üye
En İyi Arkadaş

Bir zamanlar çok iyi iki arkadaş varmış. Birinin adı Ali öbürünün adı Ahmet miş çocukluklarından beri beraber büyümüşler yedikleri içtikleri ayrı gitmiyormuş. alinin ailesinin durumu zengin denilecek kadar iyiymiş Ahmetlerde fakir denecek kadar kötüymüş. Bir zaman sonra Ahmet bir kıza aşık olmuş çok seviyormuş evlenmeyi düşünüyormuş. Ali bir gün, Ahmet senin kız arkadaşından çok hoşlandım onunla evlenmek istiyorum, demiş. Ahmet Ali ile çok iyi arkadaş olduğu için senin kadar değerli mi tabi demiş. Ali kızla evlenmiş ve Baya Bir süre Ahmet le Ali görüşememiş. Ahmet Bir zaman sonra başka kızla tanışmış ve evlenecekmiş ama evlenecek parası yokmuş aklına Ali den borç para almak gelmiş, gitmiş Alinin yanına, Ali demiş "Ben evleneceğim bana biraz borç para verir misin". Ali kusura bakma demiş Ahmet borç para veremem. Ahmet çok şaşırmış ve sinirlenmiş Ahmet onun için sevgilisini vermişti. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. Ahmet sinirli sinirli eve gidiyormuş cebine bakmış son parasıyla sigara mı alıyım yoksa yol parası verip eve minibüsle mi diye düşünüyormuş. Yanına yaşlı bir adam gelmiş. "Evladım karnım aç bana bir ekmek alır mısın?" demiş Ahmet düşünmüş düşünmüş adama ekmeği almış adam Ahmet e "Yaptığını sana fazlasıyla ödeyeceğim" demiş ve 2 gün sonra aynı adam Ahmetlerin eve gelip Ahmet e çok büyük bir miktar para vermiş. Ahmet de artık Ali kadar zengindi ve düğün davetiyelerini hazırlarken annesi Ahmet e "Ahmet senin bir zamanlar ali diye çok iyi arkadaşın vardı on uda çağırsana" demiş. Ahmet de "Tabi anne çağırırım" demiş ve davetiyeyi göndermiş. Düğün günü Ali düğüne gelmiş takılar takıldıktan sonra Ahmet mikrofonu almış ve
-Bir zamanlar çok iyi bir arkadaşım vardı adı Ali çocukluktan beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi canım gibi severdim benden sevgilimi istedi gözümü kırpmadan verdim ama kendisinden borç para istedim beni geri çevirdi Kendisine çok teşekkür ediyorum. demiş. . Ahmet ten sonra Ali almış mikrofonu eline
- Bir zamanlar Ahmet diye çok iyi arkadaşım vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Sevgilisi kötü yolda olan bir kadındı ve adı çıkmasın diye ben evlendim borç para istedi gurur meselesi yapar diye vermedim. Babamı ayağına gönderip servetimi verdim. Düşüncelerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

DeLi

Aktif Üye
evet çok güzel bi hikaye ama bunu ilk hali daha farklıydı bunu biliyom :D ama gerçekten gzel bi hikaye paylaşımın için teşekkürler kumrum :D

MaSuM_PReNS

Aktif Üye
Gerçekten çoooooooooook güzellllllllllll paylaşımın için tşkler kumrucum  :)

Kalpsiz

Yeni Üye
Süper Hikaye Helede Sonu çok Güzel  Arkadaşlar Mutlaka Okuyun

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Ya harbiden çok güzel ve ilginç bir hikaye helal olsun aliye gerçekten güzel konuşmuş..

yalniz_kumru

Aktif Üye
saolun arkadaslr bölye arkadaslari allah insallah bizede nasip eder
;)

Aragorn

Aktif Üye
AMinnnn canım AMİNNNNNNNNNNNNNnn

teşekkürler Tebrik ten aldın 1 puanını bakalım ;)

canik

Yeni Üye
sağüol canım güzel bir paylaşım ;)

derin***

Yeni Üye
çok güzel bi hikaye gerçekten sağolasın arkadaşım ;)

ccaNoo

Yeni Üye
Arkadaşım üstteki hikayenin aynısını yazmışsın farkında mısın ? sadece kahramanlar belli diil..!!!

Mümkünse mesaj atmadan önce tam olarak bi okuyalım ne yazılmış???

3va

Yeni Üye
teşekkürler yalniz_kumru

Aşkyıldızı

Aktif Üye
                  ARKADAŞLAR  YAAAA
                  EN İYİ  ARKADAŞ  YİNE DE  KENDİMİZ
                  OLUYORUZ  DEĞİL Mİ  ???
                        :p      :p        :p