Emege Sayğı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unutamamseni

Yeni Üye
............

Emege Saygy Gösterelim Arkadaşlar...
Site ana Sayfasındaki Resim Tarafımdan Yapılmıştır...
Resmi Editleyen Arkadaşlara Bilgi Verelim Emeklere Lürfen Saygı Duyalım...

Kardeş resim resime benzer almış olduğumuz formda üzerinde herhangi bişey yoktu.PHOTOSHOPLA herşey yapıla bilir. Bizimde biçok çalışmamış bir yerlere gitmişti muhakkak ana sayfamızdaki resimler sık sık güncellenir Polomiğe gerek yok

EMEĞE SAYGI

Unutamamseni

Yeni Üye
Almış Oldugun Bir Yer Var İse Almış Oldugun Ekleme Ana Sayfa Haricinde Orjinal Dediğin Şekilde Forumlara Senin Tarafından Eklenmiş.. Emege Saygı Diyor İseniz... Üzerine Yada Altına Gerekli Alıntı Yazısı Yazılmalı..
Polemiğe Girmek Gibi Bir İstegim Yok Sadece Emeğe Sayğı İçin Bir Kaç Şey Yazmak Gerekiyor...

Birilerinin Birileri İçin Yaptığı Şeyleri Kendine Mal Edip Birşeylerde Kullanmak Emeğe Saygı Olmuyor...

Birde Eklenmiş Olan Resmi Neden Sİldiin sorabilirmiyim...
Ekleme Yapılmış Herhangi Bir İllegal Birşey Olmadan..

Unutamamseni

Yeni Üye
sev2.jpg

yeryok4fn3.jpg

tabloooyp1.jpg

mekansizuj6.jpg

myloveitisablackrosebycbq4.jpg

Unutamamseni

Yeni Üye
Emek İster Bazı Şeyler Saygı Duyalım Emeklere...

Bir Yerlere Reklam Koyarak Yapılan Şeylerin Güzelliği Kalmıyor.. Arkadaşlar..

Yaptıgım Resimlere Reklam Koymayı Hiç İStemedim Ama Artık Yapmak Zorundayız Sanirim..

canik

Yeni Üye
Yapm?? oldu?un çal??malar çok güzel ba?ar?lar?n devam?n? diliyorum.Yaln?z resmin üzerinde site ismi oldu?u için kald?rd?m hiç bir zaman ?u resimde benim di buda benim gibi bi hak iddea etmedik.Buras? bir payla??m alan?d?r.Güzel olan ?eyleri payla??yoruz.O resimde madem size ait VE bizim kullanmam?z sizi rahats?z etti ana sayfadan da en k?sa zamnda kald?ralacakt?r.

Photoshop Bilgisi olan herkes bu çal??malar? yapabilir.

SAYGILAR

Unutamamseni

Yeni Üye
Arkadaşım Güzel Yazılar Güzel Edebiyat Yapmışsın.. Sana Resmi Neden Kullandın Diye Kimse Birşey Demedi Ama Dediğin Gibi Photoshop Bİlgisi Olan Herkez Yapabilir Kendi Resimlerini Sıfırdan Yapmayı Neden Yapmayı Denemiyorsunuz Ki...
Hiç Resimlerimin Üzerine Reklam Yamzadım.. Emege Saygısı Olan Kişiler Aldıkları Şeylerin Altına alıntı Yazar...
Burası Paylaşım Yeri İse Bizde Paylaşırız Ama Alıntıysa alıntı Yazarız.. Değilse De Adımızı Yazarız...

Polemik Yaratmak İStemiyorum Benim Sadece Tek Takıldıgım Nokta PhotoShop Biliyorsun Evet Bİliyorsun..
O Resmin Üzerinde Sadece Bir Yazı Yok Gördügün Gibi Bir Çok PArçası Emek Verlilerek Yapılmış...

Bu Gün Bana Yarın Sana... Severek Yaptıgın ŞEylerin Aslından Farklı Şeklillerde Görmek Nasil Bozar İse İnsanı Benie Böyle Yaptıgı İçin Yazdım Sadece... Resim Üzerine Reklam Yazmadım Giç Kendi Site İçindekiler Haricinde.. Bunu İçin Diyeyim Ben Sana.. Hepimize Kolay Gelsin Daha Güzel Çalışmalar Dileği İle...

Güzel Paylaşımlarınızın Devamını Dileriz...

[align=center]
sevdaneydiud2.jpg

sevdaneydi1dx5.jpg

sevdaneydi2jj1.jpg

sevdaneydi3ue2.jpg

sevdaneydi4fi1.jpg

sevdaneydi5an3.jpg
[/align]

canik

Yeni Üye
neyse arkadaşım uzatmayalım ilk gönderdiğin resimde net yazısı olduğu için resmi sildim.Resmi kaydettim istersen sana gönderirim.
Kolay gelsin ii çalışmalar.

Unutamamseni

Yeni Üye
ok Uzatmaya Gerek Yok Resim Bende Var Sağolasın..
Kolay Gelsin Hoşça Kalın Güzel Paylaşımlar Dilegi İle..

Kalpsiz

Yeni Üye
la çömez gece gece sinir katsayılarımı yükseltme senin geldiğin yollara ben asfalt döşedim yama atıyorum ben photshopcu değil tasarımcıyım senin ordan burdan çaldığın resimleri ben yapıyorum üstüne 2 resim ekleyipde ben yaptım diye ortalıkta dolanmıyorum... gönder bana pdf dosyasınıda görelim nekadarı sana aitmiş, saçma saçma konularla forumu meşgul etmeyin sen yaptıysan bile git kendinle övün yaptığım resmi bukadar kaliteli bir site kullanıyor ortalığa çıkıpta emeğe saygı diye dolanmayın....

Unutamamseni

Yeni Üye
Çömez Dediğin Asfalt Atıp Yama Yaptıgın Yerlerdeki Delikleri Açan kişi iOluyor Benimle Polemige Girmek Gibi Bİr İsgin Var İse Hiç Çekinme...
Ben Yaptıklarımla Övünmem.. Yaptıgım Şeylerin Üzerine Birşeyler Yapıpta Kullananlarla İşim Benim...
Yaptıgın Şeye İyi PAk Üzerindeki Resimlerden Önce Yazılarda Var Ordaki Yazılar Ekleyene Değil Bana Ait Bana...
Pdf İle İşim Olmaz Bir Defa Yaparım Düzeltme Yapamdan :Yatıgım Şeylerdele Sen 1 dk Uğraşırsın Ben 1 saat Uğraşırıum AradAÇ ok Fark Var Dimi... Ama Sen Dalgaİ le Yaprsın Ben Herşeyimi le Yaparım...
Bana Böyle Öyle Forum Diyip Hava Atma.. hiç Bİr Yerde Reklam Yapmak Gibi Bir amcım yok Hİ çBİr Yerde De Reklam Yapmam Gerek Yok Zatren.. Övünmemde..
Sen Ypatıgın Tasarımlara Devam Et... Ben Çömezim Çömezlerin Seviyesine Gelme harcanirsin.. Hemde Beş Kuruşa.....

-----------------
EDİT: Bu Arada Demişsin Ki "gönder bana pdf dosyasınıda görelim nekadarı sana aitmiş" Sen Önce PhotoShopu'un Uzantısını Öğren.PDF Adobe Acrobat  Reader Programıdır.Resim Dosyasıyla Alakası Yok.
PhotoShop ise PSD Dir.İşte Sen Bu Kadar Tasarımcısın  :D :D :D :D :D

canik

Yeni Üye
sana kolay gele kardeş

konu kapanmıştır bundan sonraki  cvpların  diğer konulara yorum olur inş.
7 cvp yediside resim üzerine  :down:

Kalpsiz

Yeni Üye
bukadar gereksiz tartışma ve konuşma yeter amacın reklam olmasa idi bana özel msjla ulaşabilirdin bende sana şöyle bir cvp verriridim kusura bakma kardeş en kısa zamanda kaldırılacak.özür dileriz yada gerekli imzanı aatardık  senin foruma gelip böyle bir konu açman üstüne üstelik saygısızca ve havalı tavıların beni çileden çıkardı neyse böyle meselelere kafamızı taksaydık evin yolunu unutrduk başarılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...