Bu gece olmaz $ekerim !!

Sir_ako

Aktif Üye
Bu gece olmaz $ekerim

……….Kemal bey  uzuntuyle  ahizeyi yerine koyup cenesini sivazladi, allah allah ne yapsam bu kadini bir turlu mutlu edemiyorum,allah sonumuzu hayiretsin deyip,dikkatini masasindaki evraklara cevirdi.
………..Birsen hanimla iki sene evvel evlenmislerdi,alti aylik cicim aylarindan sonra birsen hanim her gecen gun kendini degistirmisti, tanistiklari gunlerdeki Birsen gitmis bambaska bir Birsen gelmisti sanki, henuz 47 yasindaydi, fakir aileden gelen bir insandi azmi ve caliskanligi sayesinde kendi isini kurmus, ve kisa zamanda bir hayli servet yapmisti,,genc yaslarda teyzesinin kizi  hatice ile evlenmis ve iki cocuklari olmustu, para kazandikca da karisi hatice iyicene sapitmis  sonradan gorme zenginlik delisi olup kemal beyi her yerde rezil etmeye vede aldatmaya baslamisti. Durumun farkina varan kemal bey yuklu bir servet odiyerek , biraz para yuzu gorunce ne oldum delisi olan hatice hanimdan ayrilmisti,

……….Davet edildigi  dugunde Birsen hanimi ,bir yakini  tanistirdi,oturup bas basa sohbet ettiler, Birsen hanimin kendisi gibi dul oldugunu ogrenince ilgisi alakasi daha da artti, sonra ona kartini verip sohbetlerinin  burda bitmeyip ilerde ki gunlerde de devam etmesini arzuladigini soyledi,.Kendisini anliyacak, kendisine adim uyduracak yeni bir hanim ariyordu.etrafinda kur yapan kadinlar coktu ama kimselere pek bakmiyordu,ikinci evlilikde kolay degildir, yalnis kapiyi calmiyayim diye dusunuyordu,..Dugunden bir kac gun sonra Birsen hanim aradi hal hatir sordu, Kemal bey aradigi icin tesekkur etti,bir sonraki arama sirasinin kendinde olacagini soyleyip veda etti…Bir hafta sonra Birsen hanimi pahali ve guzel restorantta aksam yemegine davet etti, Birsen hanim once biraz yavasdan alip naz yaptiktan sonra Kabul etti….Guzel bir aksam yemegi yediler, muzikle dans ettiler, dans sirasinda birsen hanim goguslerini kemal beyin gogusune dayayip kadinligini hissettirmeye basladi, birazda sampanya ictiler, gecenin sonunda kemal bey Birsen hanimi evine birakti.
………Bir kac sefer daha beraberce yemege cikip bir birlerini tanimaya calistilar, Birsen hanimda iki cocuklu duldu, cocuklarinin ayrildigi eski kocasinin yanlarinda kaldigini soyledi,ikiside serbesttiler, alti hafta sonra Kemal bey Birsen hanima hadi gel evlenelim dedi, yine nazli nazli dusuncelerden sonra, Birsen hanim biraz musaade istedi,kendini cok  agirdan satip naz’a cekiyordu…..Iki hafta sonra Kemal beye olumlu cevap Verdi , cok sade ve aile icinde  kiyilan bir nikahtan sonra 2 haftalik balayi icin ingiltereye uctular,  her ikiside adeta hayatlarinin ikinci baharlarini yasiyorlardi..Balayin ‘dan donunce Birsen hanim Kemal beyin evine yerlesti, Kemal beyde sirketin islerini yurutmeye devam etti..
…..Evliliklerinin ilk alti ayi cok guzel gecti, ondan sonra Birsen hanim birazcik surat asmaya basladi, yine bir aksam uzeri kemal bey isinden evine geldi, yemek istedi, karisi yemek pisirmemisti, Kemal bey ustelemedi alttan aldi hadi gel oyleyse disarda yiyelim dedi, Birsen hanim fazla orali olmadi cevap bile vermek istemedi, Kemal beyin cani sikildi,kendine bir bardak kirmizi sarap koydu ve yudumlamaya basladi, bir yandanda koltukda oturan  karisini gozluyordu, sonunda dayanamayip, karisini kolundan tutup kadirdi, allahini seversen soyle be kadinim sana her seyi verdim her istedigini iki etmedim ama yine seni cok mutsuz goruyorum, lutfen bir kabahatim olduysa soyleki bende bileyim dedi…..Birsen hanimda yerinden kalkip kendine bir bardak sarap doktu ve  bir kac  yudum aldiktan sonra ;seni  cok seviyorum Kemal ama cok canim sikiliyor, benim hayatta iki cocugum ve senden baska kimsem yok,  allah gecinden versin sana bir sey olursa senin cocuklarin beni disari atarlar sokakta kalirim,kendi uzerime tapulu  hic ama hic bir seyim yok en azindan kucuk bir dairem olsa kendimi daha emniyette hissederim dedi,,  bunlari soylerken Birsen hanim cok icli ve duygulu soyluyordu ayni zamanda gozlerinden ilik ilik yaslar dokuluyordu, kemal hay allah cezani vermesin kadinim gunlerdir  butun hosnutsuzlugunun sebebi bumuydu,, uzme canini yarindan sonra bir seyler dusunuruz diyerek adeta dans ederek Birsen hanimi yatak odasina surukledi…

………Cumartesi gunu beraberce bir kac tane satilik dairelere baktilar, ve Birsen hanim  buyuk salonlu uc yatak odali bir daireyi beyendi ve bunu bana alirsan hayatim boyunca  ana mutesekkir kalirim kocacigim dedi…..Sali gunu daire alindi ve tapusu Birsen hanimin uzerine yapildi….Birsen hanim bir muddet daha kocasina guldu onu her sekilde mutlu etti, ondan sonra yine surat asmaya basladi…Yine kucuk bir munakasa biraz goz yasi biraz naz, biraz cene, bu sefer unuversiteye giden kizi icin yeni bir araba istedi….Kemal bey once inat etti, hayir hayir senin kizin icin yep yeni bir araba alamam ama istiyorsa bir eski araba aliriz dedi, Birsen hanim suratini iyicene asti, kocasina yuz vermemeye basladi, bazende evi terkedip bosanmakla tehdit etti, bir kac hafta sonra o klometreden guzel bir araba kizin adina alindi…….

…………Bir muddet sonra Birsen hanim biraz daha naz yapti ve kendine banka hesabi actirip yuklu bir para yatittirdi, kadin alis veris yapmak istiyordu…kimi zaman nes’eli mutlu, kimi zamanlarda ise,.Kavgali gurultulu bir bucuk sene gecti…Kemal bey bazen hafta sonlari bile is yerinde calisiyordu cunku kendi isiydi, isin yurumesi icin calismasi lazimdi….
………….Bir aksam uzeri yemekten sonra beraberce bir kac kadeh pahali fransiz sarabi ictiler ikisinin de kafalari iyiyidi,  Birsen hanim Kemalcigim sen hafta sonlarida calisiyorsun, bense evde adeta esir gibi kapanip kaliyorum, aklima bir fikir geldi, soyle istanbula yakin bir yerde bir yazlik daire alsak en azindan bazi hafta sonlari beraber gider hem dinleniriz, arasira senin ve benim cocuklarimda gelir, bazende ben gider kendi basima biraz dinlenirim dedi…. Kemal bey himmmm fena fikir degil, dusunelim dedi, Birsen hanim dusun ama tapusu benim ustume olsun,sana bir sey olursa cocuklarin sahip cikmasinlar  dedi, Kemal bey bu fikri pek sevmedi, bir muddet icin bu plani rafa kaldirdi ama Birsen hanim hep hatirlatti, herkesin yazliklari var bizlerin nicin olmasin diyordu, kimi zaman surat asti, kimi zaman disiligini  kadinligini kullandi ve Kemal beyi razi etti, marmara kiyilarinda guzel bir yazlik daire Birsen hanimin uzerine alindi..Birsen hanim cok sevincliydi, her  istegi yapildiginda bir muddet icin kocasinin karsisinda fingirdeyip cilveler yapiyordu. Bir  zaman  sonrada adamdan uzaklasmaya basliyor.soguk davraniyor, isteksizce kemal beyin yatagini paylasiyordu.

……….Kemal bey Bir turlu bu kadini anliyamiyordu, ama kadini seviyordu, sevdigi icinde  bir cok fedakarliklar yapmisti…..Ogleden sonra yine Birsen hanimi dusunmustu, telefon edip aksam yemegini disarlarda bir yerlerde yemeyi teklif etmisti… Ama Birsen hanim Bu gece olmaz sekerim basim cok agriyor demisti.
…..Kemal bey gel bu gece disarda yemek yiyelim deyince cok heyecanlandi, allahin belasi tam telefon edecek zamani buldu diye soylendi………Iki tane hammal birsen hanimin esyalarini Kamyona yukluyorlardi, camdan egilip adamlara daha cabuk olun, acele edin diye bagirdi.Bir an evvel evden uzaklasmasi lazimdi, Kemal bey gelirse isler karisirdi.. ……Birsen hanim Kemal beyden alacagini almisti, artik bu adamla yasamak luzumsuzdu, Kemal beye kucuk bir mektup yazdi evi terkettigini, bosanmak icinde avukatina vekalet verdigini  anlatip her seyler icinde tesekkur etti.
……..Sahsi esyalar  kamyona yuklenmisti, Evin kapisini  kitleyip arabasina bindi, Kemal bey macerasi burda bitti, simdi onun gibi bir enayi daha bulmam lazim diye soylenerek arabasini calistirdi ve kamyonu takip etti.

…Sir Ako_hox tarafindan yazilmistir.
….Fiction.
,,,,Okuyanlara tesekkurler. 5 kasim 2007 sydney.