Bir Çağlayandaki, Her Damla Suyun İçindeki Coşku Gibi Şu An Yüreğimdeki Heyecan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matmuzelpusuq

Aktif Üye
SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM.................... SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM!!!................EŞEKGÖZLÜM!!!.....

Çıkıp yüksek bir dağın zirvesine, nefesim yettiğince "SENİ SEVİYORUM" diye haykırmak istiyorum saatlerce, günlerce, aylarca!...

Bir çağlayandaki her damla suyun içindeki coşku gibi şu an yüreğimdeki heyecan!!!... Damlalarım heyecandan nereye düşeceğini şaşırarak rüzgara, kayaya, suya çarpıp ses çıkartıyor, tıpkı çağlayanlarda olduğu gibi!...

Kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyor!... Normalde insan kalp atışlarını duyamaz ama benim yüreğime bir davulcu yerleştirmişler gibi geliyor bana şu an!!! Ve tek makam da çalıyor kalbim, her melodisi "SENİ SEVİYORUM, SEVİYORUM..." olan!

Senin aşkın, hayatımda başıma gelen en güzel şey herhalde...

Acısıyla dibe vurduğum, coşkusuyla göklere uçtuğum!!!... İçimdeki heyecanı sığdıramıyorum, bedenime, kalbime...

BEDENİM RUHUMA DAR GELİYOR DERSEM, ANCAK ANLATABİLİRİM İÇİMDEKİ HEYECANLA KARIŞIK ÖZLEMİ!...

Durmadan, duraksamadan, nefes bile almadan sadece o iki kelimeyi telaffuz etmek istiyor dilim, yüreğim, bedenim, gözlerim ve her hücrem!...

SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM..................  

GÖZÜKARAN

matmuzelpusuq

Aktif Üye
SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM.................... SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM!!!................EŞEKGÖZLÜM!!!.....

biliyorum görüyorsun :pPPP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...