bir aşkı aldatmanın şehrindeyim..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevdalım

Aktif Üye
bir aşkı aldatmanın şehrindeyim. ellerimde tedirgin bir yalnızlık yüregimde inançsızbir sabah sevinci. korkar oldum artık sevende de sevmekten de esmer bir rüzgar istiyorum hayatıma , kapı aralıklarından seyretmek istiyorum sızlayan bir sonbaharı. namusun çiçeklerine rengini verirken gönlüm. gönülsüz aşkların kulaklarını çınlatacak, gücünü teslim ediyorum hayata. hasretin keyfi kactı, koynunda kendimi saklamak isterken bu şehirde, yanlıızlıgımı çogaltan her aşka lanet ediyorum. bıktım ugurlamaktan, olgunlukla sevdigim saatlerin hepsini. yıllardan, aşık olma hakkımı, çocuk olma hakkımı ve sevme hakkımı istiyorum. aynada gözlerimi, hicaz bi şarkıda kendimi özledim ve artık yoruldum. bu kendime acımak degil, bu kendime katlanmak degil, yokmu beni anlayacak biri aranızda. hadi el kaldırın. bu kadarmı yanlızım, aglatmayın beni aglamak bana yakışmaz. çünkü yaşadıgım yılları her geceyi gündüz kazanıyorum. kimi düşünsen sonbahar rüzgarları esiyor saclarımda ve ben insanlar uyurken geciyorum. marmarasız bir denizin ortasında. durmadan adres degiştiriyorum. yırtın (t) harfini alfabeden yirmisekiz harfe düşürün. ben onurumun bedelini ödüyorum hayata. durmadan elbise degiştiriyor sevdiklerim. tutki bagıramadım, küfrün kıymetidir kahroluşum. yagmursuzlugudur ömrümün, damla damla yok oluşum. hangi martı uçurabilir beni senden uzak bir sensizlige. hangi uyku bana özledigim rüyayı sunabilir. hangi sigaramın dumanı seni içimden alıp dışarı üfleyebilir. bulutlara bulaştırdıgım özgür yelkenlinin beyaz rotasını, beyazın maviye olan aşkını, bana kim unutturabilir gözlerimdeki yaşların vefasını hangi veda kurutabilir. aynada kendimi özledim birde birde ay yüzlüm seni çoooooooooook özledim...... :'( :'(

3va

Yeni Üye
...korkar oldum artık sevenden de sevmekten de esmer bir rüzgar istiyorum hayatıma , kapı aralıklarından seyretmek istiyorum sızlayan bir sonbaharı.
...bıktım ugurlamaktan, olgunlukla sevdigim saatlerin hepsini. yıllardan, aşık olma hakkımı, ÇOCUK olma hakkımı ve sevme hakkımı istiyorum. Aynada gözlerimi, hicaz bi şarkıda kendimi özledim ve artık YORULDUM. Bu kendime acımak degil, bu kendime katlanmak degil..!!!

Bu ne bende bilmiyorum  :-\
Bu yazıdan kendi payıma düşen satırları aldım...
Teşekkür Ediyorum Sevdalım.

Yok mu beni anlayacak biri aranızda???

JmB CooL

Aktif Üye
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek,Sadece susarak özlüyorum seni,Hiç tanımadan ne garip...

İşte bu!!! :)

sevdalım

Aktif Üye
sağolun arkadaşlar vakit ayırdığını için ;) :)

aroses

Aktif Üye
Bir aşkı aldatmanın şehri gerçekten güzel bir söz ve konu paylaşımın için saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...