Askerlikten Kaçmak için uydurulan bahane...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kalpsiz

Yeni Üye
Aşağıda anlatılan bu olay resmi kayıtlardan alınmıştır.

Saygı değer Hâkim Bey. Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum. Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz. Su günlerde askerliğe çağrılacağım. Adim Cafer Keskinbıçak. 24 yasındayım ve su anda 44 yasında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim. Evlendiğim kadının su anda 25 yasında Dürüye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ise bu bahsetmiş olduğum üvey kızım Dürüye ile geçen yılın ocak ayında evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Ayni zamanda, üvey kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Karım geçen sene benden hamile kaldı ve bir Kamil adini koyduğumuz bir oğlumuz oldu. Oğlum Kamil, üvey kızım Dürüye'nin erkek kardeşi ve ayni zamanda babamın da hem kayınbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeşi olduğu için benim de dayım oldu. Babamın esi yani üvey kızım Düriye geçen sene kasım ayında babamdan bir erkek çocuğu dünyaya getirdi ve adini Arif koydular. Arif'te ta babamın oğlu olduğu için benimde erkek kardeşim ve de kızımın oğlu olduğu için de benim torunum oldu. Yani ben de ayni zamanda torunum olan Arif'in erkek kardeşi oldum. Ayrıca bir annenin evladının babası esi olduğuna göre bende esimin kızının babası olmuş oldum. Ayni zamanda kızımın erkek çocuğunun da erkek kardeşi oldum. Kısacası ben simdi ayni zamanda üvey kızım Düriye'nin oğlu Arif'inde büyük babasıyım. Sayın hâkim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir. Zira su anda ben Babam Ferit Keskinbıçak’in oğluyum. Babamın üvey kızım ile olan evliliğinden doğan Arif Keskinbıçak'in büyükbabasıyım. Ayni zamanda babamın torunu olan oğlum Kamil Keskinbıçak’in babasıyım. Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarımız uyarınca büyükbaba, baba ve oğul ayni zamanda askerlik yapamazlar.. Saygılarımla...

Cafer Keskinbıçak

Not:Adıyaman ili ........ ilçesi ..... Asliye Hukuk Mahkemesince. Adli Tabiplik raporunda belirtilmiş olan psikolojik rahatsızlıklarından ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayı Cafer Keskinbıçak’in askerlik hizmetinden muaf tutulmasına ve askerlik şubesindeki dosyasına bu şekilde islenmesine karar verilmiştir.

heyytt Türk Gençliğine bakın hele  Askerlikten kaçmak ne güzel 
Aslında Şu zorla askerliğe almayıda anlamıyorum 
ne gerek var ki yav 

İnsanları böyle saçma sapan bahaneler uydurmaya zorluyorlar 
Yan gelip yatmak varken  askerlik yapıyorlar 

Allah akıl fikir versin 

Töbe est..

Türk bayraklarımızı Evlerimize,
Siyah Kurdelalarımızıda yakalarımıza Asarak Mitinge Destek olalım...

Ey Türk Titre Ve Kendine Dön!..

derin***

Yeni Üye
bunu okumuştum daha önce...kafam karıştı şimdi sabah sabah okuyunca :islik:
o onun damadı ötekinin hem abisi hem biraderi.
o onun hem kız kardeşi hem kızı hem üvey annesii

abooooooooooooowwwwwww :sorry: :rolleyes: :unsure: :teytey:

Sir_ako

Aktif Üye
al takke ver kuilah gibi bir sey, paylasim icin saolasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...