AŞK MEKTUPLARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kahreden Ayrılık…

Uzun bir zaman oldu ayrılalı ve sen gittikten sonra derin izler bıraktın hayatıma, anılarıma..
Uzun süren yorgun bir ilişkiydi bizimkisi ardından dağınık bir hayat geçmiş bir zaman ve  hayat yorgunluğu kaldı üzerimde. Şimdi soruyorum ben kendime sabır ve zamandır şu an ihtiyacım olan hani herkesin tavsiye ettiği zaman! Aslında  bu en büyük yalan…. O zaman ki, beni çoğu zaman kanatır eksiltir.. ve gün gelir bir gün başka bir mevsim, başka bir takvim başka bir ilişkide o eski ağrı ansızın geri teper üzerime.. ne yaparım ben o zaman  işte..

Belki muhtacımdır sana tekrar aynı duyguları yaşamaya yapamıyorum sevgilim ben başkasıyla  seninle ilgili bir yaram vardı acı acı kananyan birde saf sevgim. Şimdi güzel aşk sözleri kaldı dilimde, kalbimde, dudağımda bunları senden başka kimseye söyleyemiyorum.  Olmadı sevgilim dön artık dayanamıyorum  sende beni çeken o kadar çok şey vardı ki  sen ayrı bir mevsim ayrı bir tattın   benim dünyamda…

Peki ya şimdi; sen gittin ben bittim tıkandı kelimeler sözcükler boğazıma her şey değişti bütün hayatım.. ama;ben yapamıyorum, yazamıyorum, göremiyorum, duyamıyorum ve dayanamıyorum dedim ya bir tanem ben senden sonra kendimi bile artık sevemiyorum…

SENEM ALBAYRAK

ADRES VERMEK YASAK!!!

3va

Yeni Üye
senem albayrak' Alıntı:
BeNi GüZeL HaTıRLa

Beni güzel hatırla! Bunlar son satırlar... Farzet ki, bir rüzgârdım, esip geçtim hayatından ya da bir yağmur sel oldum sokağında sonra toprak çekti suyu... Kaybolup gittim, belki de bir rüya idim senin için. Uyandın ve ben bittim... Beni güzel hatırla! Çünkü; sevdim seni ben, herşeyini... Sana sırdaş oldum, dostun oldum, koynunda gecelerce ağladım.Yüzüne vurmadım hiçbir eksikliğini, beni çok üzdün, kınamadım. Alışıktım ben  vefasızlığına, el oldun aldırmadım... Beni güzel hatırla AŞKIM! Sayfalarca mektup bıraktım sana. Şiirler yazdım her gece, çoğunu okutmadım. Sakladım günahını, sevabını içimde sessizce gittim... Sende öncekiler gibi sen de anlamadın beni!... Beni güzel hatırla! Sana unutulmaz geceler bıraktım, sana en yorgun sabahlar... Gülüşümü, gözlerimi, sonra sesimi bıraktım. En güzel şiirleri okudum gözlerine baka baka, söylenmemiş "Merhaba"lar sakladım her köşeye vedalar bıraktım duraklarda. Ne ararsan bir sevdanın içinde fazlasıyla bıraktım ardımda. Beni güzel hatırla! Kucağında  uyuduğunu düşün, saçlarımı  okşadığını, üşüyen ellerimi ısıttığını, mutlu olduğum anları getir gözünün önüne. Dudağımdan öptüğün dakikaları... Birazdan kapını çalan kişi olabileceğimi düşün şaşırtmayı severim biliyorsun. Bu da sana son sürprizim olsun. Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum... Beni güzel hatırla. Gidiyorum!...

3va

Yeni Üye
senem albayrak' Alıntı:
                                                    İÇİMDE KOCA BİR ŞEHİR
Aşkım aşktan var mı haberin geceler hain ve karanlık. Göz yaşlarımla ıslanmış zaman suskun saatler konuşturur ancak beni…Yarım kalmış bu bedenim bitiriyor, eritiyor  her geçen gün biraz daha beni, garipliğim ve kimsesizliğim sana susamış olan  hasretimdendir. Koskoca şehir var içimde  fırtınalar, şimşekler çakıyor kor ateşler düşüyor kalbime  yağmurlar da yansa dinmiyor  sönmüyor bu gönül yangını sen olmadan aşkım…bak gene
Akşam oldu her günüm böyle geçiyor  benim yapacak hiç birşey bulamıyorum sen olmadan hiçbir yerde duramıyorum içim içime sığmıyor ben hayattan zevk alamıyorum sen olmadan canım sevgilim…daha karanlık olsun daha çabuk geç sin zaman geceleri  bir ben kalsam sokaklarda el ayak çekilsin bağara bağara yürüyeyim yollarda, hıçkırıklarım ismin yankılansın sokaklarda..bu koca şehir bilsin sana olan sevdamı herkes bilsin,denizler yer gök dar gelir savdamıza………

Canım keşke şimdi yanımda olsan şuan saat dört bir vapur kalkıyor eminönünden üsküdara o vapur ki
İçler acısı hani biz ve ikimiz yokuz ya o bile çalıyor sirenlerini acı acı bizi çağırıyor,sanki dul kalmış taze gelin ve asırlık çınar gibi yorgun kollarıyla bu şehir sanki içimde koca bir ölü deniz, hiçbir şey anlam taşımıyor sensiz, sanki her şey bir anda durdu, sustu martılar bile gizlenir kayıklara martı dediğin denize çıkıp yanmalı,çığlık
çığlığa yitirdiği avına yanmalı………………BENİM SANA YANDIĞIM GİBİİ….hasret kokan sevgilim

SENİ ÇOK ÇOK ÖZLEYEN AŞKIN……..

3va

Yeni Üye
senem albayrak' Alıntı:
ARTIK SABAH  BİLE OLMASIN

Bu sana kaçıncı mektubum….
Kaç koca gün, kaç acı sattler geçti sensiz, yalnızlık ve çaresizlik içinde. Şair oldun mecnun oldun diyor
bana herkez dalga geçiyorlar aşkımızla sevdamızla ben sana anlatamıyorum da kendi mi onlar nasıl anlatırım
bilemiyorum;  ben nerde hata yaptım canım sevgilim..hani en son buluşmamızı hatırlar mısın giderken biz dost
kalıcaz arkadaşlığımız ömür boyu sürecek diğe bana defalarca söz vermiştin oysa şimdi ne bir telefon ne de bana 
bir cevap veriosun beni hep güzel hatırla demiştin ama bak ben sözü mü tutuyorum seni hep o güzel anılarla 
hatırlıyorum hatırkladıkça seni çok ama çok özlüyorum nerdesin, kimlesin, kimlerlesin sen de benim kadar acı
çekiyor musun oysa ben yeni doğan her günü bile sen olmadan yaşamak bile istemiyorum gecenin o kör karanlığı 
beni acılarımı ve umutlarımı güzel veya kötü her duygularımı saklıyor…..giderken bana oysa ne kadar çok anılar 
ve senden bir çok şey bırakmışsın ben seni unutmak istedikçe her şey seni hatırlatıyor bana güneşe bile baksam 
yüzünü,rüzgarda kokunu hissediyorum ,her şarkı sözlerinde,her müzik te iyi veya kötü sen varsın ben ordan bile
bir anlam çıkarıyorum seni adına şarkılara ben karşılık veriyorum….çok üzdün beni giderken bunu san tekrar
yazıyorum deme ki ben seni bu kadar severken beni senden alıp götürecek daha kıymetli bir şey varmış.. fark 
ettiğsen bir şey diğorum çünkü ben oraya hiçbir şey yakıştıramıyorum….biliyorum ki sen şu an mecbursun 
tamam aşkım, tamam canım sevgilim fazla isyan etmiyeceğim sana seni çok ama çok seviyorum sen benim canım
sın sen siz geçen her güne lanet olsun……….

Bilyorum ki sen bu mektuba da cevap vermiyeceksin olsun be aşkım ben yazdıkça rahatlıyorum ve biliyorum ki  sen bu mektupların hepsini okuyosun ama bana bile bile ya bana acı çektiriosun yada aslında kendince en doğru olanı yapı osun olsun canımın için ben senden olan her şeye ama her şeye razıyım seni çok ama çok seven aşkın………………………..

MAİL ADRES VERMEK YASAK

3va

Yeni Üye
senem albayrak' Alıntı:
ELVEDA SEVENLER ELVEDA…

Dün akşam eve geldiğimde saat akşam beş gibiydi ayakta durmakta zor duran bu bendenim evin
kapısını açar açmaz yerde duran mektubunu görmemle sanki yeniden canlandı. Ellerim titriyordu zaten açmakta
çok zorlandım. Baş ucumdan ayak parmaklarıma kadar kan ter içinde olan bu bedenim ve aşkım hak etmedi senin bu yazdıklarını e be canım sevgilim….Mektubunun daha ilk satırında bitti artık arama sorma demişsin bunları yazarken seni ne kadar sevdiğimi bile düşünmemişsin. fark ettim saklama benden boşuna erkekte olsan göz yaşların düşmüş o mektuba hemde damla damla… Ellerin titremiş yazından belli darmadağın etmişsin yazıyı aynı beni ve hayatımı ettiğin gibi. Defalarca unutalım bitsin artık yaşananları her şeyi silip atılalım, yakalım bütün anıları ve aşkımızı son noktayı beraber koyalım başka bir rüzgarın havasına bırakalım hayatımızı demişsin…..

Benim canım sevgilim ben seni  bu kadar severken sen bunları nasıl demişsin. Daha da uzaklara gidiyor muşsun ardına bile bakmadan seninle olan son resmimizde istemişsin utanmadan sıkılmadan unutma ki sevgilim;
Bir yol var aramıza bir ucunda sen bir ucunda ben, bir hasret türküsü  dudaklarımda söyleyen ben söyleten sen,
Bir ateş yanıyor bağrımda ateşi sen külü ben şimdi inana masamda sen beni bırakıp çoktan gitmişsin…

Biliyorum ya da öle zannediyorum sen bunları seni unutmam ve hiç aramam için yazmışsın ben de
sana söz veriyorum ve yemin ediyorum aramıycam sormıycam seni aşkını kalbime gömüyorum sen gidoyormuşsun daha daha uzaklara bak ben de gidiyorum çok çok uzaklara nasıl olsa orda görüşür buluşuruz zaten sevenler buluşamaz ki bu dünyada sen de elbet bir gün geleceksin oraya……elveda hasret kokan sevgilim elveda yaşanmamış aşklara, karanlık yarınlara, kan kustuğumu son bir ayıma elveda….elveda sevenler elveda yalan, kahpe ve zalim dünya……elveda………

SENİ ÇOK SEVEN YALNIZ AŞKIN …

SENEM ALBAYRAK

3va

Yeni Üye
Arkadaşım öncelikle emeğine ve yüreğine sağlık ;)

Aynı başlığa sahip konuları ayrı ayrı değil de tek bir başlık altında toplayalım..
Forum kurallarını da okuyalım mümkünse...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...