AŞK MEKTUPLARI 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
                                                    İÇİMDE KOCA BİR ŞEHİR
Aşkım aşktan var mı haberin geceler hain ve karanlık. Göz yaşlarımla ıslanmış zaman suskun saatler konuşturur ancak beni…Yarım kalmış bu bedenim bitiriyor, eritiyor  her geçen gün biraz daha beni, garipliğim ve kimsesizliğim sana susamış olan  hasretimdendir. Koskoca şehir var içimde  fırtınalar, şimşekler çakıyor kor ateşler düşüyor kalbime  yağmurlar da yansa dinmiyor  sönmüyor bu gönül yangını sen olmadan aşkım…bak gene
Akşam oldu her günüm böyle geçiyor  benim yapacak hiç birşey bulamıyorum sen olmadan hiçbir yerde duramıyorum içim içime sığmıyor ben hayattan zevk alamıyorum sen olmadan canım sevgilim…daha karanlık olsun daha çabuk geç sin zaman geceleri  bir ben kalsam sokaklarda el ayak çekilsin bağara bağara yürüyeyim yollarda, hıçkırıklarım ismin yankılansın sokaklarda..bu koca şehir bilsin sana olan sevdamı herkes bilsin,denizler yer gök dar gelir savdamıza………

Canım keşke şimdi yanımda olsan şuan saat dört bir vapur kalkıyor eminönünden üsküdara o vapur ki
İçler acısı hani biz ve ikimiz yokuz ya o bile çalıyor sirenlerini acı acı bizi çağırıyor,sanki dul kalmış taze gelin ve asırlık çınar gibi yorgun kollarıyla bu şehir sanki içimde koca bir ölü deniz, hiçbir şey anlam taşımıyor sensiz, sanki her şey bir anda durdu, sustu martılar bile gizlenir kayıklara martı dediğin denize çıkıp yanmalı,çığlık
çığlığa yitirdiği avına yanmalı………………BENİM SANA YANDIĞIM GİBİİ….hasret kokan sevgilim

SENİ ÇOK ÇOK ÖZLEYEN AŞKIN……..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...