AŞIK OLACAGIM...

AYŞE21

Aktif Üye
Sen Giderken Ben Yüreğim Ellerimde,Gözümde Yaşlar seni seyredeceğim…
Ta ki karanlığın İçinde Kaybolana Kadar…
Sonra Yavaş yavaş Yüremeye Başlayacağım…
Attığım Her Adım Beni Senden Biraz Daha Uzağa Götürecek..
İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden Yüreğime..
Her Damlada Seni Çağıracağım…..
Nereye Gittiğimi Bilmeden Yürüyeceğim Saatlerce… Ölümü Düşüneceğim Sonra… Her Seye Son Vermeyi… Ama Aklıma "Sen" Geleceksin.. Cesaret Edemeyeceğim.. İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden..Her Damlada Seni Yaşayacağım…
Hiç Bitmeyecek Bu Gece… Bundan Sonraki Gecelerin Bitmeyeceği Gibi.. Sabaha Kadar Resimlerine Bakacağım.. İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden.. Her Damlada Seni Hatırlayacağım…
Elim Telefona Gidecek.. Senin Aramanı Bekleyeceğim... Sana Bağırmak, Haykırmak İsteyeceğim.. Ama Belki Korkudan Belki İstenmemenin Verdiği Üzüntüden Arayamayacağım.. İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden..Her Damlada Seni Duyacağım....
Güneş Doğacak.. Kimin İçin Acaba?? Benim İçin Olmadığı Kesin… Kendimi Yollara Atacağım.. Kalabalığın İçine Karışacağım… Tutunacak Bir Dal,Sığınacak Bir Liman Arayacağım Kendime… Aklıma "Sen" Geleceksin.. İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden.. Her Damlada Seni Srayacağım..
Dostlarım Soracak.. Neden Diye Soracaklar.. Neden Gitti?? Verecek Bir Cevap Bulamayacağım..Bildiğim Tüm Kelimeler Sanki Senle Beraber Gitmiş Gibi Olacak.. İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden… Her Damlada Seni Göreceğim…
İşte Senin İstediğin Oldu.. İşte Benim Hayatımın Özeti..
Her Şeye Rağmen Ayrılmakta Kararlıydın… Ama Bende Seni İçimde Yaşatmaya Kararlıyım.. Bırakta Hiç Değilse Seni İstediğim Gibi Yaşayayım… Son Gülüşünün Sıcaklığı Kalsın Gözlerimde… Son Söylediğin Söz Elveda Birtanem Değil SENİ SEVİYORUM Olarak Kalsın… Sen Git Ben Gelmiyorum… SENDEN KALANLARLA BURADA KALACAĞIM… İki Damla Yaş Akacak Gözlerimden… Her Damlada Sana Yeniden Aşık Olacağım!!!!!!!!!!!

sebnemsever_42

Aktif Üye
yüreğine sağlık çok güzel bir yazı tebrikler teşekkür ederim....

3va

Yeni Üye
Canım çok güzel bir yazı gerçekten
Teşekkür Ederim...

"Hiç Bitmeyecek Bu Gece… Bundan Sonraki Gecelerin Bitmeyeceği Gibi.."

AYŞE21

Aktif Üye
ÇOK SAGOLUN DESTEGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....

AYŞE21

Aktif Üye
sevgi nedir bilirmisin ey sevdiğim
insanların kendilerine fısıldadıkları
belli zamandan sonra kendilerine bağlandıkları duygu mu sence
yada ayrılık gelip çattımı sensiz ve sessiz yaşamak mı
yada özel günlere alınan bir tek gülmü
yada senden ayrıldıktan sonra sadece seni düşünüp
sonraki akşam seninle yapacağım yürüyüşmü acaba?
bence hiç birisi!
sevgi sevdiğinin yüzünü görmeden onu sevebilmektir
sesine aşina ile dinlemektir
onun gözlerinin içine bakıp
sanki onun dünyada tek bir elmas misali şaşkınlıkla yüzüne bakabilmektir.
sevmek o kadar kolay bir şey değildir sevdiğinide belli etmek
insan sevgisini ölümüyle kanıtlayamaz ölüm sadece kolay yoldur
önemli olan sevdiğinin karşısına çıkıp dim dik durup ona gönlünü açmaktır ona sen benim yarımsın demektir
söylermisin ey sevdiğim
sana gönlümün yarısını verirsem ben neyle yaşarım
söylermisin ey sevdiğim ???
gönlü açık kişilere selam olsun

AYŞE21

Aktif Üye
                ÖTEKİ YARIM...

Hep Hüzünlerimi Yazardım Yüreğime Biter Diye. Belki Yüreğimde Birileri Görürde O Hüzünlerimi Benden Alır Diye. Ben Hüzünlerimle Sevdiğimi Yeni Anlıyorum. Oysaki Sevmenin Ne Olduğunu Daha Yeni Yeni Çarpıyor Yüzüme. O Hüzünlerim Hep Benden Uzak Tuttu Sevmenin Ne Alduğunu. Okadar Çok Alışmıştımki O Yüreğime Yazdığım Hüzünlerim Olmasa Sevemeyeceğim Sevdamda Hep Birşeyler Eksik Olacak Sevdam Hüzünlerimde Doğacak Sanırıdım. Sonra O Hüzünlerim Hep Kendisi Gibi Acı Çekmekten Hoşlanan Sevda Sarhoşlarını Bulurdu. Al İşte Bu Senin Öteki Yarın O Yarın Almazssa Sen Eksik Kalırsın Derdi. Öteki Yarımı Sevdamı Buldum Diye Ne Çok Sevinirdim. Sevinirdimde Peki Neden Sevindiğim Halde Acı Çekiyorum Sorusunu Kendime Hiç Soramazdım. Tam Sormak İstesem Hüzünlerim Acıları Hafifletir Ve O Sevda Delisini Kısa Bir Süreliğine Bana Teslim Eder Benim O Soruyu Unutmamı Sağlardı. İşte Tamam Ellerimde Şimdi Öteki Yarımın Yanındayım Buldum Sevdamı Diye Sevinirken Basitçe Bir Adı İmkansızlık Birkaç Söz Ederek Yarım Bırakırdı Beni... Oysa Ki Yeni Gelmişti Oysaki Beni Tam Dudağımın Altından Öpecek Evliliğimize Dair Hayaller Kuracak Minik Minik Yavrularımız Olacak Hayata Hep Pembe Bakacaktık. Olmadı Yapamadım Öteki Yarını Sevemedim De Mi Hayat Onu Alırdı Benden. Sevgime İnanmadıdamı Bende Gitmeye Kalkıyor.. Sevdam Sevğim Ağır Mı Geliyor. Sonra Gitmeler Oyunu Oynatırdı Bana. Şimdi Gidiyorum Derdi Gidiyorumki Beni Unut Mutlu Ol Derdi. Her Gittiğinde Ellerim Boş Gözlerim Kanlı Uykudan Uyanmış Bir Bebek Gibi Hissederdim Kendimi. Sanki Dünyada Bir Tek Ben Kalmışım Bebek Başıma. Kimsecikler Yok Her Yan Bir Boşluk. Öteki Yarımı Beni Nasıl Bırakırsın Öteki Yarımsız Ben Nasıl Yaşarım….

AYŞE21

Aktif Üye
Hic bitmesin, birakmasin beni, istemiyorum onsuzlugu,
o aciyi tatmak istemiyorum, yine bir Hasrete göz yummayi
ve o anlari düsünüp özlemeyi, caresizligi yasamayi istemiyorum,
belkide sonu cok kötü olacak, belkide beni bir Bosluga düsürüp birakacak, kim bilir belki ben onu hic tanimamiscasina unutacagim,
ama gitmesin O, cikmasin Hayatimdan, yok olmasin bir anda
Hayallerim ve Düsüncelerimden,
Yanlis Yoldaysam, bos Hevesdeysem, imkansiz Tutkudaysam,
elime hic birsey gecmeyeceksede ben bunu istiyorum,
Onun o Sefkat ve temiz
Duygusunu kaybetmek istemiyorum,
O beni iyi biliyor, taniyor, yada bana öyle geliyor ama bitmesin,
Terk etmesin bu Duygu beni, belki bu Zamana kadar Yasamduygusu
Büyük Sevgi ve Degerlerimi kaybetmeye göz yumdum ama
O kaybolmasin hep kalsin bende, daima benimle olsun,
onun Sevgisi cikmasin Hayatimdan, Ruhumdan,
bana SIkIntIyI, Agirlik duygusunu, Sorumlulugu yasatmiyor,
O beni iyi anliyor, ah Allahim ne olur ne olur Onsuzlugu
Karsima cikarma O yüzüme bile bakmak istemeyecek olsada,
bilmiyorum belkide ben ona gözlerimi cevirmek istemeyecek olacaksamda, bu Istenilmeyen seyler yasanacaksada,
Biz hep ayni sekilde kalalim Onun bana güc veren Destegi
Yasattigi Sadakati vede O imkansizi basarma örnegi güzel Sevgisi
Gitmesin, Bitmesin!

AYŞE21

Aktif Üye
Sen hep benim gözlerimi sevdin
Onlar benim ormanım derdin
Baktıkça kayboluyorum ve ruhumun ulu agaçlar gibi
Yükseldigini hissediyorum derdin hep...
Yükseldigin dogruydu
Çünkü sen gözlerime baktıgında
Hep kendini gördün
Orada sen vardın
Sana olan askım
Seni öyle büyütmüs devlestirmisti ki
Gözlerime baktıgında bile
Gördügün kendin oluyordun...
O yüzdendir ki sen beni degil
O gözlerde gördügünü, kendini sevdin hep...
Keske bir kere olsun
Yüregime de bakabilseydin...
O zaman senin için nasıl yandıgını,
Deli gibi attıgınıda görecektin...
Belki o zaman kulaklarında söylediklerimi duyardı!..
Ama hiç bakmadın ki...
Sen hep yesile sevdalı kaldın
Bense hep morların kadınıydım...
( yesil=özgürlügü , mor= tutkuyu )

AYŞE21

Aktif Üye
anLamsız duyguLarım , BakışLarım AnLamsız
YokLuğu Yok Bu Askın ...

SarıLma , KokLama , AğLama , Kızma Bana
Faturası KesiLmemişti ki ; AyrıLığımıza

Bütün GünahLarın Bende KaLsın ,
Seni BoşLuğa Atıyorum ...

Yaşamın Bensiz , AcıLarın ,
MutLuLuğun Bensiz...

Viran oLmuş Bu PasLı Yürek ,
Kimseyi Sewemezki ..

Hadi Kop Artık Benden Git .!
UzakLaş Bedenimden ,

anLamsız duyguLarım , BakışLarım AnLamsız
YokLuğu Yok Bu Askın

AYŞE21

Aktif Üye
Dün Gece Gözlerimdeydin Ellerini Hissettim Tüm Sıcaklııyla Ellerimde Ve
Sözlerinle Dokundun Kalbime ,..
Bu Geceyse Düşüncelerimdesin
Sensizliği Yaşıorum Hayalim Gozlerimin Önünde,
ve Kendimi İnandırmaya Çalışıorummm
Birdaha Asla Ellerime Değmiceine,
Ne Kadar Kaçsam Da Yakalıo Hayalin Beni
Ve Her Gece Gibi Bu Gecede Özlüyorum Seni...
Gelmeyeceğini Bile Bile Belkide Gelir Dİye...

AYŞE21

Aktif Üye
BİTİRMEYE HAZIRIM SENİ…

EĞER HERŞEY BİR GÜN BİTECEKSE VE BU BİTİŞİN AYAK SESLERİ KULAKLARIMI TIRMALIYORSA, KARANLIKLAR HIZLA ÜSTÜMÜZE GELİYORSA, HERŞEY BELLİYSE GÖZLERİN BENDEN KAÇMAYA BAŞLIYORSA BİTİRMEYE HAZIRIM SENİ..

AÇLIKTAN DEĞİL ŞU DÜNYADA ÇEKTİĞİM YADA SOĞUKTAN,SICAKTAN VEYA KARANLIKTAN DEĞİL.UMUT TAŞIYAN BİRİYDİM SENSİZLİKTEN ŞU DÜNYADA ÇEKTİĞİM.İŞSİZ KALMAKTAN DEĞİL,İNSANLARIN KÜSMESİNDEN DEĞİL,YENİ ELBİSELER ALAMAMAKTAN DEĞİL.İSTEDİKLERİM OLMAMASINDAN DEĞİL.SENSİZLİKTEN ÇEKTİM BEN.

YALAN DÜNYANIN İÇİNDE YALAN AYRILIKLAR YAŞADIK DUYGULARIMIZI NASILDA GÖZGÖRE GÖRE YIPRATTIK.BİR KALBİ ALIP ELİMİZE YILLARCA TAŞIYAMADIK BE.AÇLIKTAN DEĞİL, UYKUSUZLUKTAN DEĞİL, YAĞMURLARDA ISLANMAKTAN DEĞİL,İŞSİZ KALMAKTAN DEĞİL.SENSİZLİKTEN ÇEKTİM BEN.

YAZIYORUM BELKİ HERKES GÖRÜYOR ANLIYOR KIZMA NE OLUR.İSTERSEN KIZ ARTIK UMRUMDA DEĞİL.ZAMANLA SENSİZ YAŞAMAYA DA ALIŞTIM BEN.SANA DÖN DEMİYORUM Kİ NEDEN ÜSTÜNE ALINIYORSUN.BİR MESAJ YOK BURDA SANA YADA VAR NE FARKEDER. DÜNYAMA GİRDİN ELLERİNLE YIKTIN MUTLULUK KALEMİ.KENARA ÇEKİLDE SANA DA ŞICRAMASIN ACILARIM.SENSİZLİĞE ALIŞMIŞ OLSAM DA ACILARIN SANA DA BULAŞMASINA DAYANAMAM. KATLANAMAM.
HİÇ BİR ŞEYDEN DEĞİL SENSİZLİKTEN ÇEKTİM BEN………

8 TEMMUZ 2006
AKİF KURT

AYŞE21

Aktif Üye
MASAL

Uyanmak istemediğin derin bir uyku,
Her defasında görmekten bıkmayacağın bir rüya,
Dinlemekten bıkmayacağın bir masal...
Bir varmış bir yokmuş diye başlar rüya perisi sözlerine,
Çok çok uzaklarda,güzeller güzeli bir prenses ve minik bir cüce varmış...
Diye devam eder.
Bir gün cüce prensesi görür ve aşık olur der...
Mışıl mışıl uyamaya başlarsın bu sözleri dinlediğinde..
Uyanmak istemediğin derin bir uyku,
Saatler saatleri,günler günleri kovalar.
Aradan aylar,yıllar geçer,
Bir anda gördüğün rüyadan uyanıverirsin,
Dinlediğin bir masalmış,gerçeklerin nefesini yüzünde hissedersin.
Uyanmak istemediğin bir uyku,
Meğer her şey sadece bir masalmış...

Bizler masallarla büyümedik mi??  Aşk da masal dinlemeyelim diğmi?  Güzellllll masallarrr her kezeee

aroses

Aktif Üye
tesekkürler yüregine,emegine saglik ;)

ihsan

Aktif Üye
tşk arkadaşım eline ve yüregine saglık cok güzel olmuş

AYŞE21

Aktif Üye
Sen
yoktun, geceyi bin yıldıza bölerdim.
Uykuyu kendime haram ederdim. Yorgun sabahlara güneşsiz yarınlara uyanırdı her gün yüreğm. Kime sorsam bilmezdi seni. Öfkem onlara değil kendimeydi hep. Ağlamaksa, içe akıtılan gözyaşı, kimse görmezdi...

Her yağmur yağışında bu kentte, damla damla düşerdi özlem. Islanmak değildi beni korkutan, o damlalarda boğulmaktı. Yokluğun beni boğardı. Öyle zorki dayanmak, sensiz geçen her dakika yüreğime çözülmeyecek bir düğüm atardı. Sıkılırdım, bunalırdım da, isyan bile edemezdim, sesim çıkmazdı.
Beni umursar mıydın, böylesine acı çekmemi anlar mıydın bilmiyorum? Yoktun çünkü, olsaydın ben böylesine acı çekmezdim ki... Olsaydın, özlemek denen şeyin bu kadar zor olduğunu bilmezdim ki...

Sahi nasıl gitmiştin sen? Niye gitmiştin? Yıldızlara yazdığımız sevda bitmiş miydi? Kimdi seni çağıran yanına? Bir bulsam cevaplarını bu soruların... Çaresizlik diye bir şey varmış hayatta ve ben bunu yeni öğreniyorum.
Bazen kendimle savaşıyorum, seni sevmekten kurtulmalıyım diye. Öylesine karmaşık bir denklem ki bu...

Seni sevmekten kurtulamazsam, benliğimi yitireceğim. Ben, ben olmaktan çıkacağım biliyorum. Kurtulmayı başarırsam bu kez yüreğimdeki boşluğu nasıl dolduracağım peki?

Sensizliği yaşamaya alışmaktan da korkuyorum. Sensiz olmaya alıştıktan sonra bir gün çıkıp gelsen seninle yeniden birlikte olmayı beceremem diye korkuyorum. Bir çözümü olmalı bu işin. Var biliyorum ama ben bulamıyorum.
Sevgilim gitmeseydin, en tutkulu aşkın, en koyu sevdanın, en güzel masalın kahramanı olacaktın. Ben seni sevecektim, hiç bitmeyen bir aşkla.

Hep sana bakacaktım, hiç yorulmadan. Hep sana dokunacaktım hiç bıkmadan.
Ayaktayım ve yaşıyorum. Özleme, çaresizliğe, vefasızlığa ve tek başına taşıdığım bu aşka rağmen yaşıyorum.

Geleceğe dair umudumu yitirmedim henüz. Şimdi her neredeysen başını gökyüzüne çevir ve en parlak yıldıza bak... İşte oradayım ben, seni izliyorum. Hala yüreğindeysem, hala bana dair özlem varsa içinde ve hala aşkı yaşatıyorsan içinde... Sevgilim, orada durma, bak ellerim burada…

AYŞE21

Aktif Üye
sezsizlikte can çekişiyorum

dışarda yağmur var, seni özledim
hani yıldırımdan korkardın
usulca yanıma gelip sarılırdın ya
sımsıkı sarılırdım sana, her yıldırımda

sonra hikayeler anlatırdık birbirimize
ilk buluşmamızda bahsederdik....... hani gelip yanıma oturmuştun yanakların pembeleşmişti çocuksu bir gülüş oluşmuşdu yüzünde....... ayaklarım titriyordu sana farkettirmiyordum..... bir an ne söyliyeceğimi şaşırdım...... rüzgar esiyordu sana sinamaya gidelim dedim sende gidelim der gibi utangaç bakışlarını bana diktin........... sinadan çıktık dışarda yağmur vardı, ben yağmur çok hızlı bekleyelim dindiğinde gideriz demiştin....... sen, ellerimden tuttun ve çektin kalbim güm güm atıyordu........ yağmura çıktık ve "koş" diye bakırdın....... işde o an sana bir daha aşık oldum...... ama kalbimi sanki biri haçkerliyormuş gibi ağrıyordu....... "dur" dedim duymadın...... nefesim daralıyordu....... ama senin o gülüşün güç veriyordu sanki bana bu mutlulukmuydu............. sanki bulutların arasında uçuyorgibiydim..... aşkı ilk kez senin gözlerinde yaşıyordum..........

yağmur dindi ellerim bomboş sen yoksun...... meğer bunların hepsi hayalmiş.......uyandırdılar bu güzel hayalden beni....... sen sevgimin tek zerresini bile istememiştin....... sen hayalimdeki gibi biri değildim....... olsun sen nasıl olursan ol ben o hayalide severim ......... senin için çarpar bu kalp senin için yanarım...... senin için ölürüm.......... senin için gülerim........ deli dediler bana bu yalancı hayal için ........ karşılıksız sevgi için......... sonra unutacağın bir şey için............ değer mi göz yaşı akıtmak........ değer mi hayattan hep onu dilemek........ değermi onun için ölüme gözü kapalı gitmek..........değermi değermiiiiiiiiii........... ben bilemiyorum değermi...........
sadece seni bekliyorum........ hiç bir şeydüşünmüyorum senden başka.......
özlüyorum o aşk kokan sevdaları......... özlüyorum gözlerini........
bana bakışını özlüyorum...........

sen nerdesin bilmiyorum........ sesimi duyarmısın......... elimi uzatsam alırmısın....... hayalin gözlerimin önünde....... gülüşünü özlüyorum........
seni sevdiğimi haykırıyorum...... dağlara......... sen yoksun yanımda........ senduymadıktan sonra.......... sana duygularımı göstermedikten sonra.........
seni sevmenin ne anlamı varrrr