Abisi Yanlışlıkla Kardeşini Hamile Bıraktı..

Kalpsiz

Yeni Üye
17 yaşındaki bir kızın karnı yavaş yavaş şişmeye midesi bulanmaya başlamış ve ailesi bu durumda kızlarının hamile olmasından şüphelenerek kıza baskı kurmaya başlamışlardır.. kimden bu çocuk , nasıl böyle bişey yapabillirsin vs. ama kız ısrarla hamile olmadıgını olmayıyacagını kimseyle birlikte olmadıgını söyler. bunun üzerine alır kızlarını doktorA götürürler ve doktorda kızın gercekten hamile oldugu ortaya çıkar.. köye geri dönen aile sinirden kudurmakta ve kıza bu çocugun kimden oldugunu sorarak öğrenmek isterler ama kız ısrarla bu imkansız ben kimseyle birlikte olmadım cevabını verir.. bunun üzerine aile meclisi toplanır ve 20 yaşındaki abisinin kızı öldürmesi kararı alınır.. abisi kızı evdeki av tüfegi ile vurarak gözünü kırpmadan öldürür ve gider jandarmaya teslim olur ama aile bu işin peşini bırakmayıp kızın kimden hamile kaldıgını öğrenmek isterler bunun için DNA testi yaptırmak ister ufak olan köyde bi çok delikanlıdan ve adamdan DNA testi için kan örneği alınır ve sonuç alınamaz ve abisindende kan istenir sonuç korkunçtur.. kız abisinden hamile kalmıştır.. Abisi bunu öğrenince bunun imkansız oldugunu böyle bişey olamıyacagını söyler ama eve yollanan bilirkişi heyeti bu olayın nasıl olabileceği hakkında evde incelemelere başlarlar ve şöyle bi sonuca varırlar..BANYO UFAK VE OTURARAK YIKANMAK İÇİN TEK BİR TABURE VARDIR, ABİ İLK OLARAK BANYOYA GİRMİŞ VE ÇIKMADAN ÖNCE MASTURBASYON YAPMIŞ, SPERMİNİN BİR MİKTARI O TABUREYE BULAŞMIŞ VE KIZ ABİSİNDEN SONRA BANYO YAPMAK İÇİN BANYOYA GİRMİŞ O TABUREYE OTURMUŞTUR VE BÖYLELİKLE ABİSİNDEN HAMİLE KALMIŞTIR.. ABİSİ 7 YIL HAPİS YATTIKTAN SONRA GELEN AFLA SELBEST KALIR KÖYÜNE DÖNER VE AYNI SİLAHLA KENDİNİ VURARAK ÖLDÜRÜR..

3va

Yeni Üye
:eek: :eek: :-X
inanmıyorum yaa inanamıyorum...

JmB CooL

Aktif Üye
Şok! Şok! Şok! Bir Garip Oldum Şimdi Çok Kötü (Trajedi)

derin***

Yeni Üye
ooff bu ne yaa çok korkunç bişi inanmıyorum yaa :eek: :-X

alpertunga9

Yeni Üye
hadi ya ilişkiye girmeden böyle bişey olması ilginç walla ama tabi kötü bişeyde tabi...

djturkuaz

Yeni Üye
kimse böyle bir şeye inanmasın..eger biraz arastırırsanız bu sekilde bir hamileliğin olamıyacagını görürsünüz

ayşem

Aktif Üye
ya çk kötü yaaa ben bunun benzerinide duymuştum böyle bişede hamamda olmuştu :( çok kötü ya çok üzüldüm :'(

Kalpsiz

Yeni Üye
djturkuaz' Alıntı:
kimse böyle bir şeye inanmasın..eger biraz arastırırsanız bu sekilde bir hamileliğin olamıyacagını görürsünüz

Doktormusun!

ayşem

Aktif Üye
aslında dogruda yani akıl alıcı bişe diil nasıl o şeşilde hamile kalabiliyo ki :? çok düşündürücü bişe nediyim yinede bilmedigimiz bişe için yorum yapmayalım......

3va

Yeni Üye
açıklama yapmaya kalkarsak rtük kapatır bizi böö : Pp

GipaRT

Aktif Üye
bu gercekmi hikayemi fıkramı ne bu

3va

Yeni Üye
Gerçekmiş deniyor GipaRT bende inanamadım

GipaRT

Aktif Üye
inanmam yalan bence yani biraz biyolojik olarak düşünsenize sperm insan vücudu dısında yasamını sürdüremez belli bir süre sürdürdü diyelim yumurtalıga kadar nasıl tırmandı

3va

Yeni Üye
GipaRT tebrik ediyorum seni güzel bir açıklama yaptın :)
evet haklısın gerçeklik payı çok düşük ama ama ama bilemiyorum artık....

GipaRT

Aktif Üye
yok çirkinim yok yalan o zaman kanallizasyona dökülen onca sperm yasıyormu :D kim yazmıssa iyi sallamış

3va

Yeni Üye
:D :D
canımsın ya güldürdün beni saol :)
kanalizasyon ha :D :alkis

haklısın ne diyim :) ;)